Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Burmistrz dał ultimatum hejterom!

Fot. FB Krzysiek Klęczar

Od jakiegoś czasu ściany i ławki na kęckich ulicach “zdobią”  napisy “JF”. Burmistrz miasta postanowił się przyjrzeć sprawie. Teraz dał autorom owych napisów ultimatum.

” Sporo “kręcę się” po mieście. Sporo widzę. Zadałem sobie odrobinę trudu, by zrozumieć, o co chodzi z “JF”. Niestety to nie tylko wandalizm, ale zorganizowany hejt skierowany wobec młodej mieszkanki naszego Miasta. Widziałem te napisy na elewacji jednej ze szkół, na ławkach i znakach drogowych” – napisał na swoim profilu Facebookowym burmistrz Kęt Krzysztof Klęczar.

Włodarz Kęt twierdzi, że większość autorów tych dzieł obserwuje jego profil. Dał im czas do poniedziałku do południa na usunięcie wszystkich bazgrołów.  – O 12.00 w poniedziałek ruszam na objazd, gdy je znajdę zawiadamiam policję. Wandalizm na szczęście jest karalny, a potwierdzenie Waszych danych, mając na uwadze m.in. zapisy monitoringu miejskiego – nie zajmie nam zbyt długo.  – zapowiedział. 

Zaznacza, że litości nie będzie. – Wszelkie obelgi i zaczepki kierowane pod adresem “F” od dnia dzisiejszego spotkają się z moją osobistą reakcją. Słowa, młodzi Przyjaciele, często są ostrzejsze od noży. Nie ma i nie będzie mojej zgody na hejt! – ostrzega. 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Hermenegilda
Hermenegilda
2 lat temu

Niech Redakcja śledzi sprawę i napisze dalej jaki efekt uzyskał burmistrz. Obawiam się, że większość autorów nie ma 18 lat lub jest niedorośniętych do pełnoletności. Popieram, szkoda że walczy się z hejtem “z urzędu” w tak nielicznych miejscach. Przecież hejt jest wszechobecny i na łamach Redakcji.