Bielsko-Biała Przygarnij mnie

Charakterny Max

Fot. Beata Stekla

Choć opiekunowie z Miejskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Bielsku-Białej określają Maxa przymiotnikiem „miły”, to jednak piesek ten ma swój charakterek. Wszystko przez domieszkę krwi psów z dalekiej Północy.

Posiadanie dużego ogrodu i wypuszczanie do niego Maxa – aby się wybiegał – nie załatwi sprawy. Piesek ten wykorzysta każdą sposobność, aby wybrać się na samotną wycieczkę – bez wiedzy i nadzoru właściciela. Z tego względu to pies tylko i wyłącznie dla osób aktywnych, które zapewnią swojemu pupilowi odpowiednią dawkę ruchu. Max jest też bardzo silny. Aby nad nim zapanować trzeba wykazać się równie dużą tężyzną. Piesek został wykastrowany, zaszczepiony i zaczipowany.

Schronisko zaprasza chętnych do przygarnięcia któregoś ze swoich podopiecznych – nie tylko psy ale też koty – od poniedziałku do piątku między 11.00 a 16.00 (w czwartki wyjątkowo między 11.00 a 17.00), a w soboty od 11.00 do 14.00. Adres: ulica Reksia 48, telefon: 33/814-18-18, e-mail: [email protected], strona internetowa, Facebook.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments