Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Żywiec

Charytatywna sztafeta policjantów

Rankiem w Dniu Dziecka sprzed komisariatu policji w Strumieniu, wyruszyła charytatywna sztafeta policjantów na rowerach. Przed nimi do pokonania ponad 1200 km. W drodze zamierzają odwiedzić 129 jednostek policji garnizonu śląskiego. Głównym celem jest zbiórka pieniędzy dla ciężko chorej Wiktorii…

Na pierwszym etapie Strumień – Rajcza, duet policjantów ze Strumienia miał wsparcie policjantów i pracowników cywilnych policji, emerytów policyjnych oraz znanych sportowców. W sześciu jednostkach Policji w powiecie cieszyńskim: Strumieniu, Zebrzydowicach, Skoczowie, Cieszynie, Ustroniu i Wiśle, zebrano łącznie 2200 złotych. Pieniądze z całej akcji, która potrwa do 14 czerwca, zostaną przeznaczone na leczenie 16-letniej córki policjanta z komisariatu w Pyskowicach.

Informację o Wiktorii znajdziecie na stronie http://www.dlawiktorii.pl. Zbiórka jest organizowana wśród policjantów i pracowników cywilnych, jednak wpłat może dokonywać każdy chętny. Trzeba je kierować na konto Śląskie Stowarzyszenie Chorych na SM Sezam, 44-141 Gliwice, ul. Parkowa 5, na numer konta 09 1050 1298 1000 0023 1409 9488, z dopiskiem „Wiktoria Gruszka – Policja”.

google_news