Na sygnale Żywiec

Chciał wydostać quada z rowu, więc przeciągnął stalową linę przez drogę. Wjechał w nią samochód

Fot. Policja

Kompletnym brakiem wyobraźni wykazał się 20-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego. Mężczyzna, kierując quadem, stracił nad nim ponawianie i wjechał do rowu. Chcąc go wydostać, przeciągnął przez drogę stalową linę, w którą wjechał inny samochód.

Do zdarzenia doszło wczoraj tuż przed 20.00 w Węgierskiej na ul. Wyzwolenia. W stalową linę przebiegającą przez całą szerokość jezdni wjechał 65-latek, który kierował subaru. Na szczęście oprócz uszkodzeń pojazdów nikomu nic się nie stało.

Gdy policjanci sprawdzili stan trzeźwości 20-latka, okazało się, że miał w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. To nie wszystko. Mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania, a quad nie był zarejestrowany. Jeżeli okaże się, że 20-latek kierował pojazdem pod wpływem, w więzieniu może spędzić nawet 2 lata. Odpowie również za naruszenie szeregu przepisów ruchu drogowego.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Rt
Rt
1 miesiąc temu

A tak na marginesie to w końcu Policja powinna wyciągać konsekwencję nie tylko za qłady ale i z krosy na drogach gminnych Ta grupa kierujących jest arogancką i niebezpieczna szkodzi środowisku leśnemu i całej przyrodzie

Pieszy.
Pieszy.
1 miesiąc temu

Młody szofer , dopiero uczy się pić.

Tom.Info
Tom.Info
1 miesiąc temu

Znak sygnal SZY.Zawisc,zazdrosc i zemsta.Taka jest Zywiecczyzna.Daleko im do Europy czy mentelnoscia do ludzi z Dolnego Slaska.

Paweł
Paweł
1 miesiąc temu

Co za ameba umysłowa

Pedagog
Pedagog
1 miesiąc temu

Żywiec stan umysłu i tyle w temacie

Obiektywny
Obiektywny
1 miesiąc temu
Reply to  Pedagog

Pedagog to stan umysłu 🙂 leniwy, pouczający wszystkich, roszczeniowy

Oset
Oset
1 miesiąc temu

No to zarząd się ucieszy