Wydarzenia Żywiec

Chciał zostać policjantem. Żywieccy mundurowi spełnili marzenie Przemka

Żywieccy policjanci postanowili spełnić kolejne marzenie Przemka, o tym aby zostać policjantem. Wczoraj miał okazję wyglądać i czuć się, jak prawdziwy policjant. Radość i uśmiech na twarzy Przemka były dla policjantów największą nagrodą.

Znajomość żywieckich policjantów z Przemkiem trwa już cztery lata. Przemek na stałe mieszka w Świętochłowicach. W 2019 roku w czerwcu, wspólnie ze swoim tatą, wybrał się na wycieczkę do Żywca. Na Rynku odbywał się wówczas festyn profilaktyczno-edukacyjny zorganizowany z okazji 100-lecia służb sanitarnych w Polsce. W imprezie tej brali udział również żywieccy policjanci. – Przemek bardzo interesuje się zawodem policjanta, dlatego, gdy tylko zobaczył policyjny namiot profilaktyczny od razu tam podszedł. Tak narodziła się przyjaźń, która trwa do dzisiaj. Od tego czasu Przemek zawsze pamięta o żywieckich policjantach i gdy tylko jest okazja, dzwoni aby porozmawiać oraz pisze życzenia – mówi Mirosława Piątek, oficer prasowy żywieckiej komendy.

Od jego taty policjanci wiedzieli, jak bardzo dla Przemka jest ważna ta przyjaźń i przygoda z mundurem, dlatego dwa lata temu zorganizowali kolejną wizytę Przemka w Żywcu, tym razem na komendzie. Od tego czasu Przemek cały czas marzył o tym, aby odwiedzić żywieckich policjantów. Udało się to wczoraj. – Radości, uścisków i uśmiechów nie było końca. Przemek znowu miał okazję poczuć się jak prawdziwy policjant. Z dużą uwagą oglądał i przymierzał policyjne wyposażenie, poznawał pracę technika kryminalistyki, z dumą siedział za kierownicą policyjnego radiowozu. Policjanci przygotowali dla niego dużo niespodzianek i prezentów. Mundurowi również otrzymali od Przemka prezenty w postaci własnoręcznie wykonanych bransoletek.  Przemku, życzymy Tobie oraz Twojemu tacie dużo zdrowia, spełnienia kolejnych marzeń i ponownie zapraszamy do Żywca – dodaje Mirosława Piątek.

google_news
E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
kochany Tato
kochany Tato
1 dzień temu

Z jakiego powodu został wybrany Przemek, z okazji Dnia Ojca?

Hermenegilda oryginał
Hermenegilda oryginał
1 dzień temu
Reply to  kochany Tato

Typowy wpis Trolla, jesteś żałosny.

nie umiem wymyślić nic mądrego
nie umiem wymyślić nic mądrego
1 dzień temu

Masz rację, podszywacz, żałosny jestem najbardziej od strony trolle morolle.