Na sygnale Oświęcim

Chciała zabić syna?

Fot. Wojciech Ciomborowski

Dopiero dziś na światło dzienne wyszły okoliczności dramatu, jaki rozegrał się we wtorek w Brzeszczach. 42-letnia mieszkanka tego miasta ugodziła nożem swojego 16-letniego syna. Kobieta jest podejrzana o usiłowanie zabójstwa.

We wtorek przed godziną 9.00 policjanci zostali  powiadomieni o ugodzeniu przez matkę nożem 16–letniego mieszkańca Brzeszcz. Nastolatek został przewieziony do szpitala, gdzie stwierdzono u niego centymetrową ranę kłutą klatki piersiowej. Do szpitala na obserwację została również przewieziona matka małoletniego, która jako zatrzymana pozostawała tam pod nadzorem policjantów.

Wczoraj na podstawie zebranych przez policjantów dowodów prokurator  postawił podejrzanej zarzut usiłowania zabójstwa syna, po czym zwrócił się do sądu z wnioskiem o zastosowane wobec niej środka zapobiegawczego w postaci aresztu tymczasowego. Do wniosku prokuratora przychylił się sąd, który wydał postanowienie o trzymiesięcznym areszcie tymczasowym. Kobieta trafiła do niego wczoraj w godzinach popołudniowych.

Za usiłowanie zabójstwa grozi  kara do 25 lat pozbawienia wolności lub kara dożywotniego pozbawienia wolności.

E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
leo
leo
1 rok temu

Takie rzeczy to tylko w mateczniku PiS-u.

Piotr
Piotr
1 rok temu

Założę się iż jest po rozwodzie lub dziecko jest z po za małżeństwa, kobieta ma licznych partnerów życiowych , wybrała drogę w stylu : po co mi facet ? Przecież do łóżka można iść z każdym.
W synu widzi jego Ojca, początki choroby psychicznej.
Panowie uciekajcię od takich kobiet.

Julka
Julka
1 rok temu
Reply to  Piotr

Albo tak ją wkurzyl rozwydrzony nastolatek ze nerwy jej puscily😂

Qwert
Qwert
1 rok temu
Reply to  Julka

Pani Julka a jak panią ktoś wkurza to chwyta Pani za nóż? Patologia, nic więcej.