Wydarzenia Cieszyn

Choinki z lasów Nadleśnictwa Wisła – ile będą kosztować w tym roku? Znów oparły się inflacji

Fot. Nadleśnictwo Wisła

Ze sprzedażą pachnących choinek świerkowych w Wiśle i Istebnej ruszają 14 grudnia. Dla kupujących będzie też, w ramach bonusu, mały upominek.

– Kupując bezpośrednio u leśników macie gwarancję niskiej ceny, legalnego pochodzenia i świeżości takiej choinki. Drzewka pozyskujemy w ramach przemyślanych zabiegów hodowlanych, nie szkodząc środowisku. Nie dajcie się zwieść reklamom o ekologicznej sztucznej choince! Jedyna ekologiczna choinka to ta naturalna, z lasu – takimi słowami zachęca Nadleśnictwo Wisła do zakupu w swoich punktach sprzedaży.

Jak Informuje Nadleśnictwo, choinki nabyć będzie można w dniach: 14.12.2023 r. – 22.12.2023 r. w godzinach 7.00 – 15.00 (za wyjątkiem sobót i niedziel), w punktach:

– Nadleśnictwo Wisła (Wisła, ul. Czarne 6)

– szkółka leśna Wyrchczadeczka (Jaworzynka 812)

– kancelaria Leśnictwa Beskidek (Istebna 471)

Gratis dorzucają drewnianą bombkę. Drzewka kosztować będą dokładnie tyle, co rok temu.  Cennik choinek znajdują się poniżej:

google_news
Subskrybuj
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Malenkow
Malenkow
2 miesięcy temu

Gospodarka rabunkowa w LP kwitnie

Gtx1
Gtx1
2 miesięcy temu

Przy zaniku innych tradycji katolickich utrzymywanie ubierania choinki germańskiej jest czystym idiotyzmem a zwłaszcza choinek ucinanych i perfidnie nazywanych żywymi. Widział ktoś w markecie obecnie szopkę betlejemską do sprzedaży albo gwiazdę kolędnicza czy inne rzeczywiste akcesoria odnoszące się do Bożego Narodzenia? Nie ma. Nasz mądry naród chrześcijański kupuje pajace i inne straszydła. Ucinanie choinek powinno być karane. A ekolodzy siedzą cicho. Jeżeli już to tylko chinka z materiałów sztucznych. Nawet gałązki nie powinny być dopuszczone do sprzedaży bo złodzieje pustoszą prywatne lasy w tym celu. Oczywiście tzw służba leśna ma to gdzieś. Mówienie dziś o tradycji Bożego Narodzenia budzi śmiech… Czytaj więcej »

o co chodzi?
o co chodzi?
2 miesięcy temu
Reply to  Gtx1

Możemy domagać się od Niemców choinek w ramach reparacji

Hermenegilda
Hermenegilda
2 miesięcy temu

Pomijając traktaty o wyższości choinek bożonarodzeniowych nad wielkanocnymi – kupię u tej pani bo jej dobrze z oczu patrzy a i niedrogo.

Hermenegilda
Hermenegilda
2 miesięcy temu
Reply to  Hermenegilda

O tą drewniana bombkę mi też chodzi, lepsza bo się nie stłucze.

Mark
Mark
2 miesięcy temu
Reply to  Hermenegilda

A co masz do tego Gościa, też przystojny…😀

Hermenegilda
Hermenegilda
2 miesięcy temu
Reply to  Mark

chyba nierobotny, o choinkę się opiera