Wydarzenia Cieszyn

Chybie: Na drogach praca wre

Fot. Poglądowe Pixabay

Na początku maja została podpisana umowa na remonty dróg w gminie Chybie. Uzupełnione będą ubytki i większe spękania w drogach o asfaltowej nawierzchni.

Planowo wszystkie roboty mają być zakończone 30 czerwca. Przewidywany koszt remontów to 30 tys. złotych. Które ulice przejdą metamorfozę? W Mnichu: ul. Reja (cały odcinek ulicy od skrzyżowania z ul. Pileckiego do skrzyżowania z ul. Czuchowską oraz pobocza na odcinku od skrzyżowania ul. Pileckiego do skrzyżowania z ul. Pd Dudnią), ul. Pod Dudnią, ul. Spacerowa (od przejazdu kolejowego do skrzyżowania z ul. Zieloną w Strumieniu), ul. Kolorowa (od mostu w kierunku skrzyżowania z ul. Broniewskiego), ul. Ogrodnicza (od skrzyżowania z ul. Wojska Polskiego do budynku nr 35), ul. Dębowa (odcinek od skrzyżowania z ul. Świerkową w stronę lasu), ul. Tuwima, boczny odcinek, ul. Świerkowa wraz z bocznym odcinkiem (odcinek do budynku nr 37 i odcinek do nr 30), ul. Krucza (spękania w rejonie budynku nr 21A i 21B), skrzyżowanie ul. Kruczej z ul. Jaskółczą.

W Chybiu: ul. Św. Huberta, ul. Leśna (w rejonie budynku nr 19 oraz boczna, dojazd do budynku nr 47). We Frelichowie: ul. Zawala (odcinek od ul. Polnej do ul. Wałowej, odcinek boczny, boczny odcinek dojazd do nr 10, 21, 22 i do ul. Polnej 10), ul. Teligi (boczna, dojazd do budynków nr 31 i 33), ul. Olchowa. W Zarzeczu: ul. Rybitwy, ul. Wałowa, ul. Rybna, ul. Podgroble. W Zaborzu: ul. Myśliwska (od skrzyżowania z ul. Czereśniową do „nowego asfaltu”), ul. Kalinowa (od budynku nr 109G Zakład Ichtiobiologii i Gospodarki Rybackiej do skrzyżowania z drogą powiatową), ul. Darwina (boczna, odcinek od ul. Darwina, do budynku nr 44).

google_news
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Hermenegilda
Hermenegilda
4 lat temu

Wymienionych jest mnóstwo dróg i za 30 tys. zł drogi można co najwyżej posmarować jak kromki chleba. Trudno mówić o metamorfozie.