E-edukacja Cieszyn

Chybie otwiera place zabaw. Dzieci będą miały gdzie się bawić

Fot. Poglądowe/Pixabay

Janusz Żydek, wójt Chybia zdecydował o otwarciu placu zabaw w chybskim parku oraz w Zarzeczu. Miejsca harców na świeżym powietrzu dla najmłodszych zostały już przygotowane.

Na placach zabaw wykonane zostały drobne prace remontowe. Bezpieczeństwo najmłodszych, jak podkreśla wójt Chybia, jest najważniejsze. W związku z tym na placach zabaw pojawiły się dozowniki z płynami do dezynfekcji. Obiekty będą także regularnie dezynfekowane. Z pomocą przybyli dyrektorzy placówek oświatowych, którzy postanowili zaangażować w całość działań podległych im pracowników obsługi.

Dezynfekcją w Centrum Sportowo – Rekreacyjnym w Mnichu zajmować się będą pracownicy obsługi z Szkoły Podstawowej im. Pawła Kojzara w Mnichu oraz pracownicy Przedszkola Publicznego w Mnichu.  O prace remontowe na placu zabaw w Centrum Chybia zadbali Dyrektorzy Szkoły Podstawowej nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Chybiu oraz Przedszkola Publicznego w Chybiu.

Dyrektor SP nr 1 Chybiu – Mirosław Staniek oraz Dyrektor Przedszkola Publicznego w Chybiu – Michalina Pisarek wydelegowali wyznaczonych pracowników obsługi, którzy dbać będą o dezynfekcję na placu zabaw w centrum Chybia, natomiast Marek Kicka, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 im. Ludwika Kobieli w Chybiu zaangażował swoich pracowników obsługi do czynności dezynfekcyjnych na placu zabaw w Zarzeczu.

Plac zabaw w chybskim parku czynny codziennie, w godzinach od 11.00 do 19.00.

KB_Szpital
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments