Cieszyn Na sygnale

Cieszyn: Dzielnicowi zatrzymali złodzieja

Fot. KPP w Cieszynie

Już po raz kolejny dobra znajomość rejonu i rozpoznanie dzielnicowych z Cieszyna doprowadziły do zatrzymania sprawcy kradzieży. Zdarzenie miało miejsce wczoraj około godz. 13.50 na terenie jednego z osiedli w nadolziańskim grodzie.

Złodziej, wykorzystując nieuwagę pracowników jednej z firm, ukradł sprzęt ogrodniczy, a konkretnie dmuchawę o wartości 3000 zł. – Do przestępstwa doszło, gdy pracownicy firmy wykonywali prace związane z pielęgnacją zieleni. Powiadomili o tym fakcie policję. Dzielnicowi, których dyżurny jednostki skierował na miejsce, wykorzystując znajomość terenu, natychmiast natrafili na ślad prowadzący do sprawcy zdarzenia. Szybko też ustalili jego dane i miejsce zamieszkania. Po chwili zapukali do drzwi jego mieszkania. 35-letni mężczyzna na początku rozmowy wypierał się kradzieży, jednak po chwili przyznał się. Został zatrzymany. Dzielnicowi odzyskali skradziony sprzęt, który zdążył wywieźć już w inne miejsce – mówi Krzysztof Pawlik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie.

Podejrzany usłyszał już zarzuty i został przesłuchany. Przyznał się do przedstawionego zarzutu. Za popełnione przestępstwo grozi mu nawet pięcioletni pobyt w więzieniu.

KB_ceny
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
M. Luter
M. Luter
1 rok temu

Rybie nigdzie nie jest lepiej niż w wodzie, mnichowi w klasztorze, a złodziejowi na szubienicy. Ein fissch ist nirgend besser quam in aqua, monachus in monasterio, fur in patibulo.

aro
aro
1 rok temu
Reply to  M. Luter

Ty zawsze to samo zmień kwestie komentarzu.