Cieszyn Kultura i rozrywka

Cieszyn: Jan Błachowicz debiutuje na dużym ekranie

fot. Interia / mat. pras. Jan Błachowicz na planie filmu “Pitbull”.

11 listopada 2021 roku na ekrany kin w Całej Polsce trafił najnowszy film Patryka Vegi. W pierwotnym zamyśle miał nosić on tytuł “Pitbull. Królowa chuliganów”, ale zdecydowano pozostać przy samej nazwie “Pitbull”.W filmie jedną z ról zagrał mistrz UFC rodem z Cieszyna, Jan Błachowicz.

Po wygraniu jednego z pojedynków został zapytany, czy chciałby spróbować swoich sił, grając w filmie. Postawił jeden warunek – postać musiałaby być pozytywna. Nie wyobrażał sobie, by miał się wcielić w złego do szpiku kości bohatera. Wydawało się, że to koniec tematu, jednak po jakimś czasie, w mediach społecznościowych Błachowicz podzielił się wspólnym zdjęciem z Patrykiem Vegą. Wtedy było już wiadomo, że coś jest na rzeczy.

fot. Interia / mat. pras. Jan Błachowicz na planie filmu “Pitbull”.

Rola policjanta, w którego wcielił się Jan Błachowicz, jest jego debiutem aktorskim. Traktuje to jako jednorazową przygodę, nie zamierza kontynuować tej drogi.

Oprócz “Cieszyńskiego księcia”, w filmie pojawia się jeszcze kilku sportowców, w tym strongmenów.

fot. multikino.pl

W głównych rolach pojawiają się tacy aktorzy jak Andrzej Grabowski jako Gebels, Przemysław Bluszcz w roli Nosa i Tomasz Dedek jako Persching. To debiut kinowy Justyny Karłowskiej, która od końca maja br. w serialu “M jak miłość” wciela się w postać Oli Majewskiej.

google_news
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jurek
Jurek
2 lat temu

Pitbull
..taki mini serial dla naiwnych… I stały dopływ kasy dla vegi.co roku na święta pitbul….już sie niedobrze robi.