Wydarzenia Cieszyn

Cieszyn: Kochanowskiego zamknięta. Saperzy w drodze – ZDJĘCIA

Torba z nieznaną zawartością znaleziona dziś w pobliżu przystanku autobusowego na ul. Kochanowskiego Cieszyna postawiła służby na nogi. Do akcji wkroczyła straż pożarna, policja, straż miejska oraz saperzy.

Ulica Kochanowskiego, jak poinformował Rafał Domagała z Komendy Powiatowej Policji, jest zamknięta dla ruchu kołowego jak i pieszego. Specjaliści mają ustalić co znajduje się w torbie. Ewakuowana ma być szkoła oraz część urzędu.

Aktualizacja.

Działania służb zakończone. – Torba została prześwietlona przez pirotechników. Nie było w niej żadnych materiałów niebezpiecznych. Nie ma zagrożenia – informuje Rafał Domagała.  Ruch na drodze został  przywrócony.

 

 

Zdjęcia: Katarzyna Lindert-Kuligowska

google_news
Subskrybuj
Powiadom o
guest
8 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jo
Jo
10 miesięcy temu

Jakby u nas trzeba bylo straszyc ludzi. Wystarczy że państwo zastrasza. Po nagłówku wiadome było że ktoś zapomniał. Oczywiście straż wiejska musiała być bo to sami fachowcy. A po co saperzy? Wieśniaki swoją intelygencyją mogą rozbrajać bomby jak nasze mózgi

.
.
10 miesięcy temu
Reply to  Jo

Ty masz na 100% rozbrojony mózg.

i po tatrze
i po tatrze
10 miesięcy temu

Jak jo kiejsi po pijoku zapomnioł na przeciwko kurczoka taszke ze zgrzywkom tatry to zniknyła zanim autobus 22 zdonżył kołko zrobić.

Barbara
Barbara
10 miesięcy temu
Reply to  i po tatrze

Ha a ja ja sprawdzałam ja rano na przystanku jeszcze przed cała akcja saperska nie bylo tam nic nawet kasy nie zostawili ktos sie nie zle zabawil🤣

B
B
10 miesięcy temu

Hahahah ktoś zostawił zeszło tygodniowe śniadanie i tyle

OrWell
OrWell
10 miesięcy temu

Psychoza. Już covid nie wystarczy?

Piotrek
Piotrek
10 miesięcy temu
Reply to  OrWell

Lepiej na zimne dmuchać. Wystarczy jakiś Abdul i pozamiatane.

Tomek
Tomek
10 miesięcy temu
Reply to  OrWell

XD