Cieszyn Na sygnale

Cieszyn: Komendant dziękuje za radiowozy

Fot. Archiwum KPP w Cieszynie

W Komendzie Powiatowej Policji w Cieszynie odbyło się dzisiaj uroczyste spotkanie, podczas którego szef cieszyńskich policjantów, inspektor Jacek Bąk podziękował samorządowcom za przekazanie pieniędzy na zakup nowych radiowozów, które niedawno trafiły do cieszyńskiej komendy.

 

Jak informuje aspirant Krzysztof Pawlik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie, ze środków przekazanych przez samorządowców kupione zostały dwa radiowozy. Pierwszy z nich to furgon VW transporter – pojazd, w którym na co dzień pełnią służbę policjanci Wydziału Ruchu Drogowego. Drugi z radiowozów służy policjantom kryminalnym cieszyńskiej komendy.

– Radiowozy zostały zakupione za środków pochodzących ze Starostwa Powiatowego w Cieszynie, gminy Goleszów, gminy Wisła, gminy Brenna, gminy Chybie, gminy Strumień, gminy Dębowiec oraz gminy Istebna. Swój wkład miały również oddziały Banku Spółdzielczego w Skoczowie i Ustroniu – mówi Krzysztof Pawlik. Podczas spotkania komendant Jacek Bąk zaznaczył, że nowy sprzęt transportowy ma bezpośredni wpływ na poprawę bezpieczeństwa oraz niesienie pomocy mieszkańcom powiatu.

google_news
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments