Wydarzenia Cieszyn

Cieszyn: Komendant złożył rezygnację

Fot. SM w Cieszynie

Kazimierz Płusa złożył rezygnację ze stanowiska komendanta Straży Miejskiej w Cieszynie.

Niestety, nie udało nam się na razie dowiedzieć co stało za jego decyzją. Jak potwierdziła nam Katarzyna Koczwara, rzecznik prasowa Urzędu Miejskiego w Cieszynie Kazimierz Płusa będzie pracował do końca października w straży miejskiej.

9
Skomentuj

avatar
7 Komentarzy
2 Odpowiedzi
0 Śledzących
 
Najwięcej odpowiedzi
Najgorętsze komentarze
9 Komentarzy
wiedzącydobrze poinformowanydobrze poinformowanyForestSiq Ostatnio komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
wiedzący
Gość
wiedzący

Niewielu wie kim tak naprawdę jest ten pan … zatem podpowiadam .. cieszcie się, bo wiele złego już się nie stanie ..

dobrze poinformowany
Gość
dobrze poinformowany

Dobrze zrobił ! W przyszłym roku likwidują wszystkie straże miejskie w Polsce….

dobrze poinformowany
Gość
dobrze poinformowany

Z tego co wiem idzie do spokojniejszej pracy i na dodatek zarobi 1800 zł więcej na rękę.

Forest
Gość
Forest

He he fakt bardzo ciężki charakter i ciężki do współpracy Pan. Jakoś mi go nie żal i wydaje mi sie że każdy zna powód…Pani burmistrz. Zaraz bedzie konferencja ze to ze względu na zadyme w parku pokoju i akcje z paralizatorem. Pani burmistrz wywalila jego i pare innych osób …kto następny? Zarząd dróg miejskich ….😂 Nikt nie mowi ze czystki nie sa złe tylko pytatnie czy swiezaki od Pani Staszkiewicz maja jakiekolwiek kopetencje i niedługo okaże sie ze spadlismy z deszczu pod rynne….albo do jeszcze wiekszego rynsztoku.

Swoj
Gość
Swoj

Moze poprostu ktos w koncu dojrzal do tego by wytknac iz pare lat temu mogl ten człowiek odejść z honorem..po tym gdy zostal przyłapany za jazde pod wpływem alkoholu…przepraszam ale czy ten człowiek nie schanbil tym munduru..orzelka na czapce…tyle sie teraz mowi o poszanowaniu..

Mi
Gość
Mi

Widać nadstępny, który nie dogadał się z panią Burmistrz…

Siq
Gość
Siq

I bardzo dobrze. Może wreszcie zaczną coś robić!

Wies
Gość
Wies

Zaczną coś robić? Czyli co wiecej mieliby robić, niż robią dotychczas? Nakładać więcej mandatów?

Moja ocena Straży Miejskiej w Cieszynie jest pozytywna, mimo tego że i mnie zdarzył się mandat za złe parkowanie. Nigdy nie spotkalem się ze strony tej słuzby z arogancją i butą, a to ważne.

Jeśli ktoś uważa, że to super praca i nic się tam nie robi, niech włoży mundur strażnika miejskiego. Z tego co wiem są wakaty.

Siq
Gość
Siq

No to uwazaj- na ich ulicy przepędza się przez okno boroka co przywozi towar do apteki ale niżej można stać nawet na pasach i nikogo to nie interere. Na każdej imprezie jest stado żuli ale nie pochowanych tylko na pełnym legalu bawią się świetnie koło dzieci. Tak było na pierwszego,trzeciego Maja i tak było na świecie braci. A siedzą już praktycznie wszedzie.Natomiast goni się jakiegoś chlystka bo wyciąga drobne z fontanny.