Wydarzenia Cieszyn

Cieszyn: Pediatria znowu przyjmuje

Fot. serwis prasowy Szpitala Śląskiego

Oddział Pediatryczny Szpitala Śląskiego w Cieszynie, po trzech tygodniach zawieszenia działalności, od 26 sierpnia ponownie przyjmuje pacjentów, ale już w nowej lokalizacji. Okres zawieszenia działalności wykorzystano na przeprowadzenie niezbędnych prac remontowych i modernizacyjnych.

Obecnie Oddział Pediatryczny zajmuje V piętro pawilonu łóżkowego (tak jak poprzednio), ale po zachodniej stronie budynku, tam gdzie do niedawna funkcjonował Oddział Chirurgiczny dla Dzieci. Przeniesienie na nowe miejsce, o nieco większej powierzchni użytkowej pozwoliło znacząco poprawić komfort leczenia dzieci i pobytu rodziców.

Każda sala chorych mieści maksymalnie dwa łóżka i posiada oddzielny węzeł sanitarny. Sale są monitorowane, wydzielono część dla niemowląt. Uwagę przykuwa estetyczny wygląd pomieszczeń.

KBszpital
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kasia
Kasia
2 lat temu

Kiedyś byłam tam leczona i były tam warunki bardzo skromne i nie ważne są warunki ściany lecz lekarze i podejście do każdego pacjenta nawet tego najmniejszego . Bo każdy z nas chce być godnie traktowany. i szanowany.Czy to lekarz czy zwykły człowiek. Pozdrawiam wszystkich pacjentów wraz personelem medycznym i zwykłym.Kasia z Cieszyna.