Cieszyn Na sygnale

Cieszyn: Po alkohol… wpław

Fot. KPP w Cieszynie

Zamknięte granice nie przeszkodziły dwóm mężczyznom w chęci delektowania się czeskimi trunkami. Drogę z Cieszyna do Czeskiego Cieszyna postanowili jednak pokonać wpław. Z nurtu Olzy ratowali ich policjanci.

W piątek około 9.30 policjanci otrzymali zgłoszenie o dwóch mężczyznach, którzy wbrew przepisom postanowili przekroczyć granicę przez Olzę. Gdy mundurowi dotarli na miejsce wybawili z opresji jednego z mężczyzn, który nie radził sobie z silnym nurtem. Jego kolega był w tym czasie już na czeskim brzegu, ale widząc policjantów wrócił do kompana. Kiedy obaj stanęli na brzegu okazało się, że są… kompletnie pijani. 52-latek z Olsztyna oraz 40-latek z Ciechanowa wydmuchali po około 3 promile. Policjantom tłumaczyli, że wybrali się do Czech kupić alkohol. Zostali ukarani mandatami za przekroczenie granicy wbrew przepisom i trafili do izby wytrzeźwień.

3
Skomentuj

avatar
2 Komentarzy
1 Odpowiedzi
0 Śledzących
 
Najwięcej odpowiedzi
Najgorętsze komentarze
3 Komentarzy
PawełLusiGREGOR Ostatnio komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Lusi
Gość
Lusi

Ale czad.najchetniej sama bym zwiała do pl😄🍺

GREGOR
Gość
GREGOR

Szanowna redakcjo. Proponuję zasięgnąć rzetelnych informacji co do daty zdarzenia i nie pisać bzdur. Są filmiki które od wczoraj już krążą po portalach społecznościowych a wy piszecie że to dziś…
Pozdrawiam

Paweł
Gość
Paweł

Prawda 👍