Wydarzenia Cieszyn

Cieszyn: Pracownicy Urzędu Pracy docenieni

Fot. Starostwo Powiatowe w Cieszynie

Pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy w Cieszynie zostali uhonorowani przez Marszałka Województwa Śląskiego Jakuba Chełstowskiego wyróżnieniami za szczególne osiągnięcia w czasie pandemii covid.

Cieszyński urząd pracy znalazł się w gronie pięciu urzędów (na 31 śląskich urzędów pracy), które wydatkowały największą ilość środków finansowych na wsparcie jednoosobowych firm, mikro i małych przedsiębiorstw, w trudnym czasie trwania pandemii. W imieniu pracowników Odznakę Honorową za zasługi dla województwa śląskiego odebrały. Dyrektor Anna Stefaniak-Bacza – złotą oraz zastępca dyrektora Dorota Bizoń – srebrną i kierowniczki działów Olimpia Bodek i Izabela Stanik również srebrną.

– Te odznaczenia są dla wszystkich moich pracowników. Jestem bardzo dumna, że w niezwykle trudnym i wymagającym czasie pandemii urząd funkcjonował bez przerwy a kompetencja i zaangażowanie moich pracowników pozwoliły na wsparcie finansowane tysięcy podmiotów gospodarczych. Chciałabym raz jeszcze najserdeczniej podziękować mojej zastępczyni, kierownictwu i wszystkim pracownikom urzędu za niezwykłe zaangażowanie w realizację wielu programów finansowych w ramach Tarczy Antykryzysowej w wyniku czego gospodarka naszego powiatu została wsparta ogromną kwotą ponad 80 mln zł. Chciałabym również podkreślić, że pracownicy nie tylko realizowali programy covidowe, ale również płynnie i sprawnie swoje codzienne obowiązki, które pozwoliły na dodatkowe wielomilionowe wsparcie firm i osób bezrobotnych. Jestem wdzięczna i bardzo dziękuję, mówi Anna Stefaniak Bacza, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Cieszynie.

google_news
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Hermenegilda
Hermenegilda
3 miesięcy temu

W takim urzędzie pracy gdzie doceniają człowieka – można pracować. Inne urzędy w covid nie zasłużyły się. Pani dyrektor chciałaby ale nie mogła, dopiero docenił Marszałek.