Wydarzenia Cieszyn

Cieszyn robi (złe) wrażenie… Koszmar na Kościuszki

Fot. Krzysztof Marciniuk

Udokumentowaliśmy na zdjęciach stan ulicy Kościuszki na Bobrku w Cieszynie. Na dokładkę pokazujemy zaniedbane odcinki chodników po obu stronach tej ulicy. Wszystko woła pomstę do nieba…

Ulica Kościuszki należy z pewnością do jednej z bardziej zdewastowanych dróg na terenie stolicy powiatu. Kłopot w tym, że służby drogowe – czy to miejskie, czy to powiatowe – nie wykazują najmniejszej ochoty, żeby ten stan poprawić. Można odnieść wrażenie, iż udają, że problemu nie ma. Tymczasem dziury, wyboje, garby, pęknięcia na jezdni oraz chwasty na chodnikach, są jak najbardziej realne.

Zdjęcia: Krzysztof Marciniuk

google_news
Energylandia - praca 2023
Subskrybuj
Powiadom o
guest
11 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marian
Marian
1 rok temu

Najważniejsze że wymienili latarnie wzdłuż ulic, które o 21.30 jeszcze nie świecą, a gdy już się zaświecą to gasną przed godz. 4 rano. Dziękujemy za oszczędność!

Zuza
Zuza
1 rok temu

Na ul.Motokrosowej dziura na dziurze więc masakra

Marcin
Marcin
1 rok temu

Nie wspominając, że Przepilińskiego jest jeszcze gorsza i z każdej strony dziury żeby przejechać w tamtą stronę miasta.

Jacek
Jacek
1 rok temu

W Cieszynie mieszkam kilka lat i już mam zawieszenie do wymiany. Wjazd od strony Wisły to tor testowy dla zawieszenia.

Krystian
Krystian
1 rok temu

Droga, chodnik od ul Bielskiej do Hallera (Kossak) to dopiero tragedia. Nic nie jest robione, studzienki drogowe zapchane na terenie Cieszyna, wstyd

Józef
Józef
1 rok temu

Na zdjęciach pokazano tylko część ul.Kościuszki,natomiast początek ulicy zaczynający się od ul.Stawowej dopiero wymaga remontu.Ulica jest wąska brak chodników dla pieszych,a na łuku koło posesji nr 23 stale parkują samochody właściciela zbierającego złom,skutecznie utrudniają ruch stwarzając realne zagrożenie.

Jon
Jon
1 rok temu

Nieustannie zadowolone z siebie trio to się festiwalami i nutellą zajmują. Gdzieś mają Waszą ulicę! Takiego dziadostwa za komuny nie było.Jak można tak upodlić miasto!

Katarzyna
Katarzyna
1 rok temu

Na ul. Puńcowskiej jest podobnie. Chodniki w stanie krytycznym, zagrażają zdrowiu osób z nich korzystających. Pisałam do zarządu dróg, bo tam mnie skierowano. Zero odzewu. Najważniejsze że Centrum Cieszyna się dobrze prezentuje.

iwona
iwona
1 rok temu

tak wygląda większość dróg w Cieszynie. A Paderewskiego? Koszmar. Niestety na stołkach siedzą panowie, którzy nie mają pojęcia a ruszyć ich trudno. Kilku Burmistrzów się zmieniło , a oni siedzą a drogi jak widać….

Renia
Renia
1 rok temu

Tak to prawda odwiedziłam Cieszyn po kilku latach i załamał mnie wygląd miasta.Zaniedbane wygląda jak umierające bez gospodarzy.tak cudne miejsce powinno kwitnąć. Zapomniano też o możliwości zarobku na uroku tego miasta.Wstyd dla władz

Franciszek
Franciszek
1 rok temu
Reply to  Renia

Ta droga i chodniki dla pieszych nie była remontowana od ponad 20-stu lat.