Cieszyn Na sygnale

Cieszyn: Spodnie wypchane marychą

Cieszyńscy policjanci zatrzymali 23-letniego mieszkańca Dąbrowy Górniczej, który posiadał przy sobie marihuanę. Na wniosek prokuratora został objęty policyjnym dozorem.

Późnym wieczorem, w minioną niedzielę na ulicy Hajduka w Cieszynie (rejon galerii handlowej), policyjni wywiadowcy z cieszyńskiej prewencji zauważyli dziwnie zachowującą się osobę.  – Podejrzenie mundurowych wzbudziły nerwowe ruchy młodego mężczyzny oraz nienaturalnie wypchana kieszeń jego spodni. Policjanci postanowili go wylegitymować. W trakcie kontroli osobistej okazało się, że 23-latek schował w spodniach reklamówkę, w której znajdowało się ponad aż 170 gramów marihuany – informuje Krzysztof Pawlik, oficer prasowy cieszyńskiej policji.

Podejrzany został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Policjanci przesłuchali już 23-latka i przedstawili mu zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Prokurator postanowił o objęciu policyjnym dozorem mieszkańca Dąbrowy Górniczej . Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu kara pozbawienia wolności do 10 lat.

KB_autobus
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
tomek
tomek
6 miesięcy temu

Powinni go wypuścić i jeszcze mu posypać na start biegania di klientów

tomek
tomek
6 miesięcy temu

.

Lex
Lex
6 miesięcy temu

niska szkodliwość,to nie powinno być karane więzieniem-to kosztowna dla społęczeństwa kara a skazany zamiast się poprawić jest demoralizowany i nawiązuje kontakty ze środowiskiem kryminalnym