Cieszyn Kultura i rozrywka

Centrum informacji na cieszyńskim rynku działa, ale ostrożnie

Fot. Dorota Krehut-Raszyk

Cieszyńskie Centrum Informacji, mieszczące się w budynku ratusza, wznowiło swoją działalność.

Instytucja jest czynna dla mieszkańców i turystów od poniedziałku do soboty w godz. 9.00-15.30. Obowiązują jednak tymczasowe zasady, które należy respektować. Jednocześnie w pomieszczeniu może przebywać maksymalnie jedna osoba. Przy wejściu do punktu znajduje się płyn do dezynfekcji, z którego powinno się skorzystać. Zalecana odległość od osób sprzedających pamiątki czy wydających materiały promocyjne wynosi minimum 2 metry.

– Prosimy o nieprzekraczanie wyznaczonej linii, a w przypadku dłuższego oczekiwania, o zachowanie bezpiecznych odstępów między osobami. Każdy odwiedzający Cieszyńskie Centrum Informacji ma obowiązek zasłaniania ust i nosa. Na czas pandemii prosimy powstrzymać się od kupowania pamiątek, chyba że zajdzie wyjątkowa potrzeba. Wtedy przed wejściem należy założyć rękawice ochronne – informują pracownicy jednostki.

Kronika2110_m
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
M. Luter
M. Luter
5 miesięcy temu

Bóg nakazał, aby człowiek pocieszał drugiego, i chce także, by zmartwiony wierzył w to pocieszenie jak własnym słowom. Denn Gott hat’s befohlen, dass ein Mensch das ander trosten soll, und will auch, dass der Betrubte solle glauben solchem Trost, als seiner eigen Stimm.