Wydarzenia Cieszyn

Cieszyn: Uwaga na zmiany tras autobusów

Fot.: ZGK Cieszyn

Od 3 kwietnia zmieni się trasa autobusów komunikacji miejskiej w Cieszynie. Chodzi o linię 10 i 50.

Odcinek ul. Przepilińskiego został wyłączony z ruchu. Z powodu braku możliwości przejazdu zmienia się także przebieg i rozkład jazdy linii nr 10 i 50. Zmiany będą obowiązywały aż do momentu wyremontowania tego odcinka drogi i dopuszczenia na nim ruchu autobusów komunikacji miejskiej.

I tak przystanek “Kajzara” zostanie przesunięty ze skrzyżowania ulic Kościuszki i Kajzara, na ulicę Kajzara w obrębie skrzyżowania z ul. Przepilińskiego. Kurs linii 10 zamiast zawracać na skrzyżowaniu ulic Kościuszki i Kajzara, pojedzie ulicami Kościuszki, Kajzara, Przepilińskiego, Filipowicza i Kościuszki. Z kolei kursy linii 50 pojadą ulicami Kościuszki i Kajzara, obsługując przystanki „Kościuszki” i „Kajzara”, przystanki te zostaną dodane do rozkładu jazdy linii 50.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Dziadek
Dziadek
5 miesięcy temu

Autobusy na ZOR i Liburnię to był cios w złotówy. Komuna ten cios im zadała. Kokosowe interesy się skończyły ale coś za coś bo jednak SB i MO straciły wiele gumowych uszu.

???
???
5 miesięcy temu

Dlaczego numeracja linii komunikacji miejskiej w Cieszynie “od zawsze” czyli od czasu jej uruchomienia jest taka dziwaczna ? czy chodzi o sprawienie wrażenia, że to wielkie miasto i ma dziesiątki linii autobusowych ?

Gti
Gti
5 miesięcy temu

Przecież w Cieszynie 90% ulic jest do zamknięcia z powodu nawierzchni.