Wydarzenia Cieszyn

Cieszyn: Zamknięcie ul. Zamkowej – tuż przed mostem granicznym

To będzie element ostatniej części robót budowlanych, związanych z projektem “Szlakiem Cieszyńskiego Tramwaju – rozwój transgranicznej turystyki”. Szykują się utrudnienia w ruchu na ul. Zamkowej w Cieszynie.

Jak informuje Miejski Zarząd Dróg w Cieszynie, prace rozpoczną się od badań archeologicznych, prowadzonych na odcinku od ul. Głębokiej do ul. Przykopa. W związku z tym od wtorku 13 czerwca (ok. godziny 9.00) zostanie zamknięty dla ruchu kołowego powyższy odcinek jezdni. Dla samochodów zostały wyznaczone objazdy. Wyjazd z ul. Głębokiej będzie możliwy tylko i wyłącznie w prawo na ul. Zamkową w kierunku skrzyżowania z ul. Michejdy. Dojazd do mostu granicznego (Most Przyjaźni) będzie możliwy od ul. Przykopa. Ruch pieszy będzie zachowany.

google_news
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
pytania aktualne
pytania aktualne
1 rok temu

Nadal nie wiadomo jak długo będą prowadzone prace archeologiczne czyli na jaki czas Ratusz udostępni archeologom nowy teren? W projekcie Szlakiem Cieszyńskiego Tramwaju… te prace archeologiczne nie były przewidziane. Kiedy koniec prac jeśli nie koniec czerwca tak jak w projekcie? Ile pieniędzy dodatkowo przeznaczono poza projektem?