Wydarzenia Cieszyn

Cieszyński SOR już działa, ale w ograniczony sposób

Fot. Z archiwum ZZOZ w Cieszynie

Dyrekcja Szpitala Śląskiego w Cieszynie poinformowała, że od dzisiejszego poranka Szpitalny Oddział Ratunkowy ponownie działa, ale jednak w sposób ograniczony.

Szpitalny Oddział Ratunkowy przyjmuje pacjentów zgłaszających się osobiście. Zespoły ratownictwa medycznego nadal są jednak kierowane do pobliskich ośrodków.

– Robimy co w naszej mocy, ale pracujemy w ograniczonym składzie, dlatego bardzo prosimy o wyrozumiałość. O wznowieniu normalnej działalności SOR-u, która jest zależna od otrzymania wyników naszego zespołu medycznego, będziemy informować na bieżąco – wyjaśnia Czesław Płygawko, dyrektor Szpitala Śląskiego w Cieszynie.

Przypomnijmy, że cieszyński SOR został zamknięty z powodu zakażenia się koronawirusem dwóch jego pracowników, o czym informowaliśmy tutaj. Od współpracujących z nimi lekarzy i pielęgniarek zostały pobrane próbki do badań. Wciąż nie ma ich wyników.

google_news
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
M. Luter
M. Luter
4 lat temu

Bo muzyka jest darem i prezentem Bożym, a nie ludzkim. Denn die Musica ist ein Gabe und Geschenke Gottes, nicht ein Menschen- Geschenk.