Wydarzenia Cieszyn

Cieszyńskie: 2401 osób w kwarantannie, trzy zgony

Mamy 20 870 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem w kraju. Taką informację przekazało dziś Ministerstwo Zdrowia.

W województwie śląskim, które znajduje się w czołówce regionów pod względem nowych zakażeń, wynik dodatni testu na koronawirusa otrzymało 2812 mieszkańców. W całym kraju z powodu Covid-19 zmarło 100 osób, natomiast z powodu współistnienia tej choroby z innymi schorzeniami – 361.

W powiecie cieszyńskim w ciągu ostatniej doby przetestowano 223 osoby. 76 spośród nich okazała się zakażona. W kwarantannie przebywa 2401 mieszkańców. Z powodu Covid-19 i chorób współistniejących zmarły 3 osoby.

KB_zwie
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jan
Jan
21 dni temu

… a “kochane” panie z ubezpieczalni w Cieszynie nie zgodziły się na pracę w soboty … i dlatego szczepienia tak się ślimaczą w samym Cieszynie

Jorguś spod Czantorii
Jorguś spod Czantorii
20 dni temu
Reply to  Jan

I mają rację, im też należy się wolne. Ślimaczą ? a bo ktoś wymyślił chory system “od najstarszych”. Teraz brak chętnych, więc na gwałt rozszerzają, niedługo te miliony zakupionych szczepionek zaczną się marnować, bo nikt nie chce dobrowolnie się truć, ups szczepić. Co z tego że się zaszczepisz, jak i tak możesz zachorować, Poza tym szczepionka jest “ważna tylko 1 rok od drugiej dawki”.