Cieszyn Na sygnale

Cieszyńskie: Pada, pada, pada….

Fot. ilustracyjne

Strażacy w regionie cieszyńskim mają coraz więcej zajęcia z powodu nieustannie padającego deszczu.

Jak dowiadujemy się od oficera operacyjnego w Powiatowym Stanowisku Kierowania, zastępy działały dotąd w Cisownicy, Goleszowie, Zaborzu i Górkach Wielkich, gdzie doszło do zalania piwnic lub kotłowni.

W Zamarskach usuwano powalone drzewo (woda podmyła korzenie), natomiast w Skoczowie od późnego popołudnia trwa neutralizacja substancji ropopochodnej, która płynie rzeka Wisłą. Akcja prowadzona jest w rejonie ulicy Sportowej. Strażacy postawili na rzece zastawki sorpcyjne.

Niestety cały czas pada…

google_news
6 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mendri
Mendri
4 lat temu

To jest jakiś obłęd, w Polsce brakuje 3 tygodni ciągłego opadu a ten d***l pisze jakby deszcz był jakąś katastrofą!

Heh
Heh
4 lat temu

Prawdziwy armagedon! Sodoma i gomora! Potężna klęska żywiołowa bo w naszym klimacie pada deszcz zaledwie od paru godzin, matko co to się dzieje! Z całym szacunkiem do Pana redaktora ale nie panikujcie haha

Piotr
Piotr
4 lat temu

Całe szczęście że mamy strażaków bo nikt inny nie pracuje w tym kraju tylko straż

Ulala
Ulala
4 lat temu

Dobrze ze pada a tak naprawdę to od poniedzialku od godz 2 w nocy z przerwą w studniach brakuje wody , w beskidach brakuje wody nie robmy ztego tragedii i nie piszmy glupot po to aby cos napisac.

Marek
Marek
4 lat temu

Panie redaktorze W całym kraju susza, brak wody, przyroda umiera, w naszym powiacie pada raptem pare godzin a pan piszesz artykuł w takiej tonacji jakby 3 miesiące non stop padało.

Ehh
Ehh
4 lat temu
Reply to  Marek

Racja