Wydarzenia Cieszyn

Cieszyńskie: Śmierć z powodu Covid-19. I 32 nowe zakażenia

Dziś, Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 10 429 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem. Wśród nich nie brakuje mieszkańców powiatu cieszyńskiego.

Najwięcej zakażeń odnotowano w województwach: mazowieckim (2036), lubelskim (1761) oraz podlaskim (708). Na Śląsku przybyło 558 osób z Covid-19.

W powiecie cieszyńskim potwierdzono 32 przypadki zakażenia wśród mieszkańców. W ciągu ostatniej doby wykonano 237 testów, z czego 35 okazało się pozytywne. Obecnie w kwarantannie domowej przebywa 1318 osób. Jedna osoba zmarła.

google_news
Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
lekarz
lekarz
2 miesięcy temu

no to siè zacznie ? Pracownicy ktorzy zostali zmobingowani do szczepień będą ubiegać się o odszkodowania? . Teraz pracodawcy nie umyją od tego ręce . Teraz to będą jaja. Ludzie przytłoczeni całą sytuacją ekonomiczną będą składać pozwy i co ? i mają to wygrane ? myśle że tak . Podobno już kilka pozwów się szykuje . Łatwa kasa by wyżeźbić od pracodawcy .

Hermenegilda
Hermenegilda
2 miesięcy temu
Reply to  lekarz

Skąd wiadomo, że mają wygrane jak sądy nasze?

oj, będzie się działo kiedyś ...
oj, będzie się działo kiedyś ...
2 miesięcy temu

Jak dobrze pokombinują, to zmarła 30-stolatka na cowid zmarła. A martwe dziecko nic do tego nie miało. Chyba, że też na covid wód płodowych się pozbyło.

Hermenegilda
Hermenegilda
2 miesięcy temu

Idiotyzm