Wydarzenia Cieszyn

Cieszyńskie: Szkolenia z dofinansowania

W powiecie cieszyńskim ruszyły spotkania na temat dofinansowania fotowoltaiki i wymiany źródeł ciepła. Są one organizowane przez stowarzyszenie Klub Kapitału Śląska Cieszyńskiego.

Każde z nich rozpoczyna się o godzinie 16.00 szkoleniem obecnego na miejscu doradcy WFOŚ (lub innego specjalisty) na temat możliwości i sposobów otrzymania dofinansowania na wymianę źródeł ciepła i instalację fotowoltaiki. Po spotkaniach-szkoleniach istnieje możliwość konsultacji technicznych i prawnych (również dotyczących potrzebnych zezwoleń) z przedstawicielami firm zajmującymi się tego typu działalnością. Będą to firmy z terenu powiatu, dzięki czemu mieszkańcy będą mogli być z nimi w stałym kontakcie.
Pierwsze spotkania odbyły się już w Cieszynie, Zebrzydowicach, Strumieniu i Łączce. Kolejne  odbędą się 30 sierpnia w GOK-u w Goleszowie, 06 września w Beskidzkim Domu Zielin „Przytulia” w Brennej, 08 września w ustrońskiej Prażakówce, 14 września w Wiśle, 15 września w GOK-u w Zamarskach, a 16 września w OSP w Istebnej.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments