Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Przygarnij mnie Oświęcim

Przesympatyczny i niepozorny Zubik

Fot. z archiwum Fundacji “Lepszy Świat”

Zubik ze zdjęcia jest przesympatyczny, a w cieszyńskim schronisku przebywa od 6 lat… Już najwyższy czas, by zagościł w domowych pieleszach. Mamy nadzieję, że ktoś z naszych Czytelników ofiaruje mu swoje serce.

Zubik ma 12 lat, ale pomimo wieku jest pełen wigoru i dobrego humoru. Nie pogardzi także obecnością innego psa w nowym domu. Na spacerach z wolontariuszami nie wykazuje agresji wobec ludzi ani wobec pozostałych spacerujących zwierząt. Wręcz przeciwnie! Co więc taki fajny pies robi jeszcze za kratami? Czy to kwestia przeciętnej urody? Tymczasem niepozorny Zubik to skarb na czterech łapach. Jest skory do zabaw, bardzo lubi spacery, nie ma większych problemów zdrowotnych.

Wolontariuszom Fundacji dla Zwierząt i Środowiska „Lepszy Świat” w Cieszynie bardzo zależy na tym, aby Zubik ostatnie lata spędził w towarzystwie dobrych i wyrozumiałych ludzi, którzy zadbają o jego zdrowie i bezpieczeństwo. Dadzą szansę na poznanie świata psu, który połowę swojego życia spędził w schroniskowym boksie… Numer ewidencyjny w schronisku 78/2015. Informacje w sprawie spaceru i adopcji: 515 261 827 (Basia).

google_news