Wydarzenia Cieszyn

Coroczny Gwiaździsty Rajd Rowerowy w Drogomyślu przechodzi do historii | ZDJĘCIA

Rajd Rowerowy w Drogomyślu to coroczne wyjątkowe wydarzenie gromadzące miłośników jednośladów z gminy Strumień i okolicy. Na starcie tegorocznego rajdu w ostatni dzień września stanęło ponad 50 uczestników aby pomimo nienajlepszej pogody cieszyć się urokami przyrody i przemierzyć malownicze trasy.

Po wysiłku i wspólnym przejeździe można było odpocząć najpierw w Tradycyjnej Zagrodzie Rolnej Skansenie Ochaby, a na zakończenie na terenie gospodarstwa agroturystycznego w Drogomyślu.

Rajd to nie tylko okazja do aktywności fizycznej, ale również moment, kiedy można zacieśnić więzi społeczności lokalnej i wspólnie spędzić czas na świeżym powietrzu.

Na starcie cyklistów przywitali i bezpiecznej drogi życzyli Prezes Klubu “Eko” Maria Gębusia, Zastępca Burmistrza Strumienia Magdalena Suchanek-Kowalska, Przewodniczący Rady Miejskiej Czesław Greń oraz sołtys Drogomyśla Zbigniew Podyma.

Wydarzenie zorganizował tradycyjnie Klub Ekologiczny „EKO” z Drogomyśla przy współpracy z Sołectwem Drogomyśl i Gminą Strumień.

fot. Gmina Strumień

google_news