Sport

Czechowice-Dziedzice: Czas naostrzyć łyżwy

Fot: MOSiR Cz-Dz.

Mieszkańcy Czechowic-Dziedzic już od dwóch dni mogą cieszyć się jazdą na łyżwach na sezonowym, sztucznym lodowisku prowadzonym przez tamtejszy Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Trzeba jednak opamiętać, iż obiekt działa w reżimie sanitarnym.
Co to oznacza?

Na holu może przebywać jednocześnie maksymalnie 25 osób: pierwszeństwo do wejścia na hol będą miały osoby schodzące z tafli lodowiska po zakończonej jeździe, a osoby chcące wejść na obiekt będą proszone o zaczekanie przed głównymi drzwiami – informuje czechowicki MOSiR prosząc jednocześnie osoby korzystające z lodowiska o cierpliwość oraz wyrozumiałość a także sprawne i w miarę możliwości szybkie opuszczanie holu. Poza tym na tafli może jednorazowo przebywać 120 osób a na terenie całego obiektu istnieje obowiązek zasłaniania ust i nosa.
.
Lodowisko jest czynne od 10.00 do20.00 z wyłączeniem przerwy technicznej pomiędzy 14.15 a15.00. Gospodarz lodowiska informuje też, iż w przypadku złych warunków atmosferycznych np. intensywne opady śniegu, pracownik techniczny może zdecydować o dodatkowej przerwie technicznej, celem czyszczenia lodowiska. Użytkownikom w tym czasie zostanie zatrzymany opłacony czas jazdy.
Godzinny bilet normalny kosztuje 9 złotych a ulgowy 6.
Szczegółowy cennik można znaleźć tutaj

google_news
E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments