Wydarzenia Bielsko-Biała

Bielsko-Białej: Co myślicie o transporcie zeroemisyjnym?

Fot: Marcin Płużek

Bielski samorząd od kilku lat zapowiada rewolucję w komunikacji miejskiej. Jednym z jej elementów ma być wprowadzenie do eksploatacji nowoczesnych autobusów zeroemisyjnych. Jednak do tej pory władze miasta podchodziły do tej sprawy jak lis do jeża.

Teraz o tym co myślą na temat takiego ekologicznego transportu, będą mogli wypowiedzieć się sami mieszkańcy miasta . Wczoraj ruszyły konsultacje społeczne w sprawie – jak to nazwano – projektu dokumentu pod nazwą „Analiza kosztów i korzyści związanych z wykorzystaniem, przy świadczeniu usług komunikacji miejskiej, autobusów zeroemisyjnych” Potrwają do 16 grudnia. Mogą w nich uczestniczyć wszyscy mieszkańcy miasta.
Konsultacje polegają na kierowaniu przez uprawnione osoby opinii i uwag w formie pisemnej lub elektronicznej – informują miejscy urzędnicy. Można to zrobić za pośrednictwem elektronicznego formularza (do pobrania tutaj)  jak również za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając swoje opinie na adres: [email protected] lub w sposób tradycyjny w formie pisemnej wrzucając zapisane uwagi do skrzynki podawczej (znajduje się w pokoju nr 233, II piętro w budynku Urzędu Miejskiego przy pl. Ratuszowym 6).

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Hermenegilda
Hermenegilda
1 rok temu

Po co ta konsultacja? Jest oczywiste że transport zeroemisyjny jest lepszy ale i droższy w zainwestowaniu. W przypadku spalarni, porządna konsultacja – a i owszem.