Na sygnale Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice: doszczętnie spłonął samochód. Strażacy schładzali zbiornik z gazem | ZDJĘCIA

Po godz. 1.00 wpłynęło zgłoszenie pożaru samochodu osobowego przy ul. Komorowickiej w Czechowicach-Dziedzicach. Wysłano trzy zastępy straży pożarnej i policję.

Po dojeździe na miejsce okazało się, że w całości objęty jest ogniem osobowy samochód marki renault. – Nasze działania polegały na ugaszeniu pożaru, a następnie przelaniu wraku auta. Na szczęście w samochodzie nikogo nie było – powiedział nam asp. Wojciech Kołek z Posterunku Zamiejscowego JRG2 w Czechowicach-Dziedzicach.

Strażacy schłodzili zbiornik z gazem, zakręcono zawór gazu. Po ugaszeniu pożaru auto sprawdzono kamerą termowizyjną. W akcji uczestniczyły dwa zastępy straży pożarnej z Posterunku Zamiejscowego JRG2 w Czechowicach-Dziedzicach, jeden z OSP Lipowiec oraz patrol WRD. Przyczynę pożaru oraz właściciela auta ustala policja.

google_news
Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kasant
Kasant
10 miesięcy temu

Kupujcie samochody elektryczne za ponad 100tys a nacieszycie się długo. Kto to wyślij tylko jedno mi przychodzi do glowy

Objaśniam
Objaśniam
10 miesięcy temu

Strasznie nieekologiczne auto, chwilą roboty przez dwa zastępy i po akcji. Co innego ekologiczne elektryki jak ostatnio ten merdeces co gasiło go kilkanascie zastępów przez 21 godzin….

Racjastanu
Racjastanu
10 miesięcy temu
Reply to  Objaśniam

Racja- jak dupsnie to ino roz, a nie przez 21 godzin, bo większość zawór bezpieczeństwa widziała tylko w filmach instruktażowych BHP

Lewackie pomysły
Lewackie pomysły
10 miesięcy temu
Reply to  Objaśniam

podobno nawet ultraekologiczni Norwegowie nie wpuszczają tego na promy