Na sygnale Czechowice-Dziedzice

Czechowice: Kryminalni na ul. Kopernika. Znaleziono samochód do kradzieży paliwa? – ZDJĘCIA

Około godz. 23.00 do dyżurnego policji wpłynęło zgłoszenie, z którego wynikało, że przy ul. Cmentarnej w Czechowicach-Dziedzicach widziano samochód, który może służyć do kradzieży paliwa. Nie było to pierwsze zgłoszenie w sprawie tego auta. Na miejsce wysłano patrole policji.

Samochód osobowy marki ford focus przemieszczał się ulicami miasta. Policjanci namierzyli auto zaparkowane na ternie posesji przy ul. Kopernika. W pobliżu auta był mężczyzna, którego zatrzymano i przewieziono do komisariatu celem wykonania dalszych czynności.

W toku policyjnych czynności ustalono, że w bagażniku auta są między innymi dwa pojemniki z tworzywa sztucznego oraz lejek wykonany z butelki, w aucie ujawniono także telefon. W pojeździe mocno cuchnęło benzyną. Celem zabezpieczenia śladów na miejsce skierowano policyjnego technika. Dalsze czynności prowadzi policja. Funkcjonariusze sprawdzą, czy mężczyzna zatrzymany w pobliżu auta, odpowiada za wielokrotne kradzieże paliwa z różnych stacji paliw.

KB_zwie
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Oset
Oset
3 miesięcy temu

Ford fokus – no Ja nie mogę, no janie 😀

ANTYpies
ANTYpies
3 miesięcy temu

Uuuu szykuje sie duży pozew – “ujawniono” same LEGALNE przedmioty. Rozpocząłbym od przekroczenia uprawnień, szykany, nielegalny zabór mienia a nastęnie pozew o GIGANTYCZNE odszkodowanie!