Bielsko-Biała Na sygnale

Czołówka na Halcnowskiej. Do szpitala odwieziono kierowcę – ZDJĘCIA

Około godz. 13.40 na ul. Halcnowskiej w Bielsku-Białej doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Zespół ratownictwa medycznego odwiózł do szpitala mężczyznę.

Do zdarzenia doszło na wysokości skrzyżowania z ul. Dusznicką. Kierujący samochodem osobowym marki skoda poruszał się ul. Hałcnowską w kierunku Hałcnowa. Chcąc uniknąć zderzenia z pojazdem, który wyjechał z ul. Dusznickiej, kierujący skodą zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia z samochodem osobowym marki mitsubishi.

Policjanci z drogówki sporządzili dokumentację, uczestnicy kolizji byli trzeźwi. Sprawcę zdarzenia ukarano mandatem karnym i sześcioma punktami. Mężczyzna doznał niegroźnego urazu głowy, profilaktycznie został odwieziony do szpitala. Wycieki płynów eksploatacyjnych z uszkodzonych aut zneutralizowali strażacy.

W akcji uczestniczyły dwa zastępy straży pożarnej z JRG1, jeden z OSP Komorowice Krakowskie, zespół ratownictwa medycznego i policja. Utrudnienia w ruchu trwały ponad godzinę.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
OrWell
OrWell
1 miesiąc temu

To kogo uznano za sprawcę?

Ja
Ja
1 miesiąc temu

W dzisiejszych czasach profilaktyka to nadużycie