Bielsko-Biała Sport Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec

Czuję się jak g***o… Błachowcz ostro o swoim występie

Fot. FB Jana Błachowicza

Nie milkną echa porażki Jana Błachowicza podczas gali UFC 267. Glover Teixeira wygrał przez poddanie w 2. rundzie, a Książę Cieszyński stracił pas wagi półciężkiej.

– Nie wiem co się stało. Potrzebuję czasu, żeby to zrozumieć. To nie byłem ja. Nie chce się tłumaczyć. Glover mnie pokonał, wszyscy to widzieli. Na pewno nie zrezygnuję, muszę odpocząć i jeszcze tu wrócę – mówi Jan Błachowicz.

– W pierwszej rundzie, nie czułem się źle w tej pozycji. Nic się wtedy nie stało. Pomyślałem, że jego była pierwsza runda, w drugiej zacznę robić swoje. Jednak rywal nie pozwolił na to, sprowadził mnie ponownie i poddał. Co mogę powiedzieć więcej… Czuje się jak g***o… – dodaje Książe Cieszyński.

– Pogratulowałem Gloverowi i powiedziałem, że zapamięta tę chwilę do końca życia i niech się tym delektuje. Mam jeszcze czas, żeby odzyskać pas. Jeśli będzie szansa na rewanż, to oczywiście podejmę się tego. Chcę pokonać każdego, kto wygrał ze mną w przeszłości. Teraz na pewno jednak nie mam szans na tak szybki rewanż. Muszę najpierw udowodnić swoją wartość i wygrać wcześniej kilka pojedynków – skwitował figther.

google_news
kB65
Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Versace bright
Versace bright
26 dni temu

To,że czujesz się jak g….. to dobrze! Twoja”walka” wyglądała jak biegunka nad miską klozetową!

Gizd
Gizd
26 dni temu

A dla mnie nie ważne, że przegrał. Całe życie robi to co lubi a teraz przynajmniej ma zajebiscie płacone. Za walkę wziął 600 tysięcy hamerykanskich szekli. Łącznie zarobił parę ładnych baniek i jak by miał ochotę to by się na wszystkich dupą wypiął i nie pracował by do końca życia i se spokojnie Noszaka popijał. Zazdro powodzenia Janek

Magda.
Magda.
29 dni temu

Raz się udało a prasa z niego zrobiła króla a to taki przeciętny zawodnik do bicia woda sodowa walnęła w głowę i dostała marnota nauczkę.

znawca
znawca
29 dni temu
Reply to  Magda.

Magda… miernota napisała komentarz. Masz chociaż pracę, czy dalej na zasiłku z GOPS? U ciebie wszystkie światła zaświecone… w końcu GOPS płaci… umyj szparkę chociaż 🙂

Aleksander
Aleksander
28 dni temu
Reply to  Magda.

Magda masz rację to takie nic raz wygrał z zawodnikiem z łapanki z ulicy i bohater dostał mw ryja i będzie dalej dostawał to żaden zawodnik poziomu Światowego.