Bielsko-Biała Na sygnale

Czy ktoś widział te zdarzenia drogowe?

Fot. Marcin Płużek

Bielska policja poszukuje świadków zdarzeń drogowych, do których doszło w ostatnim czasie na terenie powiatu bielskiego oraz Bielska-Białej . Chodzi o ustalenia przyczyn i okoliczności tych zdarzeń. Apel dotyczy ośmiu niewyjaśnionych jeszcze kolizji i wypadków.

I tak:
– 6 sierpnia pomiędzy 9.00 a 12.00 na parkingu CH Sfera (ulica Mostowa w Bielsku-Białej) w sektorze E kierujący, najprawdopodobniej fiatem Stilo koloru czarnego, uszkodził zaparkowany pojazd marki skoda Octavia, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia.

– Gdzieś pomiędzy 7.00 piątego sierpnia a 7.00 11 sierpnia na parkingu wielopoziomowym przy ulicy Słowackiego w Bielsku-Białej nieustalony sprawca skradł tablice rejestracyjne z forda Fusion.

– 10 sierpnia pomiędzy 7.00 a 16.30 także na parkingu CH Sfera w Bielsku-Białej przy ulicy Mostowej ktoś uszkodził skodę zaparkowaną w sektorze I.

– Podobne zdarzenie miała tam miejsce 17 sierpnia pomiędzy 14.00 – a 15.15. Tym razem w sektor G uszkodzony została mazda, a w zdarzeniu mógł uczestniczyć pojazd marki vw Passat.

– 23 sierpnia około 11.20 przy ulicy 3 Maja w Bielsku-Białej w rejonie Hotelu Prezydent oraz sklepu spożywczego zdarzyły się fiat Punto i opel Astra.

– 29 sierpnia o 14.30 na parkingu zewnętrznym CH Sfera przy ulicy Mostowej 2 w sektorze G został uszkodzony hyundai.

– 26 sierpnia około godziny na alei Andersa w Bielsku-Białej na wyjeździe ze stacji paliw Amic, na oznakowanym przejściu dla pieszych zderzyły się mercedes i toyota.

– 26 sierpnia około 14.50 na parkingu podziemnym CH Gemini przy ulicy Leszczyńskiej 20 kierowca osobowego renault uszkodził zaparkowanego w sektorze A4 citroena.

– 28 lipca około 18.10 na skrzyżowaniu ulic Bielskiej i Góreckiej w Grodźcu doszło do kolizji motoroweru osobowym mercedesem.

– 30 sierpnia około 14.55 w Czechowicach-Dziedzicach na skrzyżowaniu „dwupasmówki” z ulicą Międzyrzecką kierujący niebieskim busem najechał na tył ciężarówki a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia.

Policja prosi osoby posiadające informacje na temat powyższych zdarzeń o kontakt osobisty lub telefoniczny z Referatem do spraw Wykroczeń Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej (ulica Wapienna 45, telefon 47 85 712 63, 47 85 712 60).

KBszpital
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments