Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Czy namierzanie za pomocą numeru telefonu jest możliwe?

Internet daje nam całe mnóstwo możliwości. Rozwój technologii wprowadził nas w takie czasy, jakich nikt sobie nie wyobrażał. Wydaje nam się, że wszystko, czego tylko pragniemy jest na wyciągnięcie ręki, bo przecież jest tyle technicznych rozwiązań. Wierzymy więc we wszystko, co nam ktoś obiecuje. Nie inaczej jest w kwestii namierzania telefonu po numerze. Co druga strona oferuje takie rozwiązania, obiecuje że wystarczy tylko wpisać numer telefonu i dostaniemy wszystkie niezbędne informacje. Okazuje się jednak, że takie obietnice to… ściema. Czy jest więc jakaś opcja na lokalizowanie, aby nie kupić kota w worku?

Lokalizowanie po numerze telefonu

Kiedy szukacie możliwości lokalizowania czyjegoś telefonu, na pewno spotkaliście się z pięknymi obietnicami pt. “lokalizowanie telefonu po numerze telefonu”, “dodaj numer i sprawdź lokalizację” i tym podobne. Wiele osób wierzy w to, że jeśli wpisze w określone miejsce na stronie numer telefonu osoby, którą chce śledzić, to z automatu otrzyma niezbędne informacje o jego położeniu. Podanie numeru, opłata i gotowe – wszystko wiadomo, wszystko oznaczone, wszystko jest. Nic bardziej mylnego. To zwykłe próby wyłudzenia pieniędzy. Dlaczego? Ponieważ nie ma możliwości w ten sposób namierzyć czyjegoś telefonu. To działania, do których potrzeba niesamowitych urządzeń, których zwykły Kowalski nie posiada. Namierzanie telefonu po numerze telefonu, za pomocą logowań, może wykonać jedynie policja i inne służby specjalne. Nie ma opcji, że za pomocą zwykłej strony internetowej uda się zrobić coś takiego. Czy jest więc jakaś możliwość na zlokalizowanie telefonu?

Jak lokalizować telefon?

Telefon można spróbować zlokalizować za pomocą specjalnej aplikacji. Taką aplikację możecie znaleźć np. na stronie Lokalizo. Wystarczy opłacić wybrany pakiet i zainstalować aplikację na telefonie, który ma być śledzony. Aplikacja działa w tle, zbierając najważniejsze dane, do których została upoważniona. Oprócz samej lokalizacji, ściąga również informacje o połączeniach i SMS-ów, które są wykonywane i odbierane na danym telefonie komórkowym. To jest rozwiązanie, które działa i które zadowoli każdego użytkownika telefonu z Androidem (ponieważ iOS ma swoją własną aplikację do lokalizowania, nie ma możliwości skorzystania z Lokalizo na telefonie marki Apple).

Aplikacja jest prosta w obsłudze, wszystko wyświetla się w panelu, wystarczy ją zainstalować i… gotowe. Od razu mamy dostęp do tego, co nas interesuje. Można lokalizować swój telefon, aby w razie zgubienia, wiedzieć gdzie go szukać, na telefonie dziecka, żony czy służbowym telefonie pracownika. Niezależnie od tego, do czego potrzebujecie aplikacji – ona na pewno zda egzamin. Warto.

google_news
E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments