Porady i inspiracje

Czy warto inwestować w krówki na wesele? Zdecydowanie! Oto pięć głównych przyczyn

Cukierki krówki na wesele ‒ czy to dobry pomysł? Może nasunąć się pytanie, po co nam kolejne słodycze, skoro podczas wesela stoły uginają się od ciast i różnych smakołyków? Okazuje się, że cukierki krówki mogą być nie tylko pysznym upominkiem dla weselnych gości, ale spełniają także kilka innych zadań. Oto pięć głównych powodów, dla których warto sięgnąć po krówki, gdy organizujemy weselną imprezę.

Skąd wziąć najlepsze krówki weselne?

Na początku warto podpowiedzieć, gdzie można zamówić najlepsze krówki ślubne. Trzeba pamiętać, że krówki na wesele, to nie pierwsze lepsze krówki, lecz cukierki wyjątkowe, które wymagają niestandardowego opakowania i muszą wyróżniać się smakiem, jakiego nasi goście długo nie zapomną.

Nie brakuje osób, które polecają krówki na wesele ze strony cukrowki.pl, gdzie możemy zamówić te łakocie na ślub. Warto jednak pamiętać o tym, by nie tylko wybierać produkty z najwyższej jakości składników, ale i takie, które są kruche na zewnątrz i ciągnące się w środku. Nie brakuje osób, według których to właśnie wyróżnia te najlepsze krówki.

Krówki weselne

Dlaczego warto zainwestować w krówki na wesele?

Jest wiele powodów, dla których warto rozważyć zakup cukierków krówek na weselną imprezę. Poniżej przedstawiamy pięć najpopularniejszych:

  1. Krówki to doskonały prezent dla gości weselnych ‒ paczki spersonalizowanych krówek możemy podarować weselnikom w podziękowaniu za przybycie na uroczystość. Taki podarek dla gości z indywidualnie dobranym napisem na opakowaniu, na przykład: „Dziękujemy za przybycie” to bardzo sympatyczny gest. Drugą opcją mogą być imiona zakochanych lub data ślubu na zewnętrznej stronie papierka, a wewnątrz napis „Dziękujemy”. Możliwości tutaj jest wiele, a takie słodkie imienne podziękowania pozytywnie zaskoczą chyba każdego.

  2. Krówki ciągutki jako łakocie dla dzieci ‒ wiadomo, że na imprezie weselnej znajdzie się pewnie wiele dzieciaków. Krówki mogą być dla nich nagrodą za udział w specjalnie przygotowanej grze lub zabawie. Mogą być też one poukrywane przed dzieciakami, których zadaniem będzie odnalezienie jak największej ilości cukierków.

  3. Krówki dodatkiem do upominkowych paczek ‒ przyjęło się, że goście otrzymują od młodych małe prezenty, wyprawkę. Przeważnie są to ciasta, czasem też alkohol. Ciekawym pomysłem jest wykorzystanie krówek do uzupełnienia tych paczek. Na opakowaniu cukierków można wydrukować podziękowania, a jeśli zależy nam na wywołaniu jeszcze większego zaskoczenia wśród gości, to przygotujmy zestawy personalizowanych krówek zamkniętych w eleganckich puszkach, które można wykorzystać wielokrotnie do przechowywania łakoci.

  4. Krówki jako nagrody w zabawach weselnych ‒ wiadomo, że weselne zabawy kończą się rozdaniem nagród. Mogą być one naprawdę różne i nie stoi nic na przeszkodzie, by należały do nich na przykład pudełka wypełnione po brzegi krówkami z wyjątkowymi, śmiesznymi nadrukami.

  5. Krówki weselne jako podziękowanie dla rodziców ‒ podczas ślubu nadchodzi moment, gdy młodzi dziękują rodzicom za wspólnie spędzone lata i wychowanie. Wtedy też daje się im upominki. Przeważnie są to kwiaty, alkohol, czasem jakiś voucher. Dlaczego więc nie uzupełnić takiego wyjątkowego prezentu smakowitymi krówkami? Warto zapakować je do pudełka z Waszym zdjęciem i podziękowaniami dla rodziców.

Jak widać, krówki zamówione na wesele mogą przydać się w różnych sytuacjach. Mogą stać się częścią przyjęcia i zabaw, a także stać się smacznym podziękowaniem za przybycie na wydarzenie. Pomysłów jest więcej, warto o tym pamiętać!

google_news
E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Wojtek
Wojtek
5 miesięcy temu

Krówki są dobre i na wesela i ogólnie dla klientów jak ktos prowadzi swoją działalność jak ja. z targów Remadays mamy dobrą firmę co robi właśnie krówki. Taki słodki upominek to spoko sprawa. W lutym wybieramy się na te targi do Nadarzyna i jeszcze poszukamy nowości wśród gadżetów które można by było dawać klientom

Hernandes
Hernandes
5 miesięcy temu

U mnie zawsze bardziej herbatka na wesela niż krówki, ale też to jest fajny prezent dla gości, szczególnie dla dzieci. Herbatka jest uniwersalna i ładnie można ją opakować, polecam gotowce w fioleczkach z amelia wedding.