Porady i inspiracje

Dekoracje z balonów na Twoje przyjęcie

Dekoracje z balonów to uniwersalna ozdoba, która z powodzeniem może pojawić się na każdej imprezie. Różnorodne warianty pozwalają wybrać odpowiedni produkt dopasowany pod tematykę oraz wiek uczestników wydarzenia.

Balonowe dekoracje

Różne zestawy balonów sprawią, że Twoje przyjęcie nabierze kolorów oraz radości. Możesz je dobrowolnie dostosowywać, dzięki szerokim asortymentom sklepów z dekoracjami.

Występują zarówno w wesołych i błyszczących stylizacjach jak i również stonowanych oraz eleganckich kolorach.

Najczęstszym materiałem, z którego wykonane są balony jest folia oraz lateks.

Foliowe balony mają dużo wyższą wytrzymałość oraz są odporne na uszkodzenia. Dzięki temu mogą cieszyć oczy i ozdabiać pomieszczenie nawet po skończonej imprezie. Lateks jest ekologiczniejszym rozwiązaniem ponieważ uzyskuje się go z kauczuku pochodzącego z drzewa. Wyrzucony do śmieci szybciej ulegnie rozkładowi niż np. plastik.

Balony wypełniane są powietrzem lub helem, który pozwala im swobodnie się unosić co daje jest bardzo efektowne wrażenie.

Dzięki balonom możesz podkreślić temat przewodni imprezy. Świetnie spiszą się zarówno na przyjęciu dla dzieci jak i dorosłych. Dla najmłodszych niewątpliwie największą atrakcją będą balony do modelowania, które można dowolnie kształtować wedle swojego pomysłu i tworzyć np. zwierzątka.

Liczby oraz napisy

Balony są uniwersalną ozdobą, która występuje w najróżniejszych kształtach dostosowanych pod potrzeby klienta. Możesz wybierać je pojedynczo i sam projektować jak będą ułożone lub postawić na gotowe zestawy.

Balony w kształcie cyfr sprawdzą się doskonale podczas urodzin oraz rocznic. Które dziecko nie marzy o imprezie urodzinowej, w której poza prezentami i zabawami będą również unoszące się pod sufitem balony?

Liczby dostosować dowolnie i ułożyć z nich również całe daty np. podczas przyjęcia sylwestrowego.

Napisy z balonów możemy wykorzystać do przywitania gości na imprezie lub oznaczenia danego miejsca. Doskonale widoczne z daleka będą przyciągać wzrok. Podczas przyjęć weselnych cieszą się powodzeniem jako atrakcja, przy której goście mogą sobie zrobić zdjęcie.

Produkty Twoich potrzeb

Sklep online Moje Party dostarczy dla Ciebie produkty w najlepszej jakości. Wchodząc na stronę sklepu spotkasz się z różnymi kategoriami balonów, które możesz przeglądać i dowolnie dobierać.

Jeżeli organizujesz przyjęcie i chcesz sprawić żeby stało się wyjątkowe, poza balonami dobierz dodatkowe ozdoby.

Produkty zostaną bezpiecznie zapakowane i dostarczone pod Twój adres.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments