Derby na remis

W zaległym meczu 7. kolejki IV ligi Beskid Skoczów zremisował w derbach powiatu cieszyńskiego z Kuźnią Ustroń 1:1. Z takiego wyniku nie jest zadowolona żadna ze stron.

W pierwszej odsłonie lepsi byli goście i swoją przewagę udokumentowali jednym trafieniem. W 33. minucie wynik derbowej rywalizacji otworzył Maksymilian Wojtasik. Po zmianie stron inicjatywę przejął Beskid i szybko wyrównał. W 50. minucie gola dla gospodarzy zdobył Krzysztof Surawski. Ekipa spod Kaplicówki poszła za ciosem i próbowała zdobyć zwycięską bramkę, ale tej sztuki nie udało się jej dokonać i mecz zakończył się remisem.

Warto dodać, że był to ostatni mecz Mirosława Szymury w roli trenera skoczowskiej drużyny, gdyż klub nie przedłużył umowy ze szkoleniowcem.