Bielsko-Biała Cieszyn Kultura i rozrywka Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Disco powraca!

W zeszłym roku, 15 lipca w Bielsku-Białej na terenach wokół Hali pod Dębowcem odbyła się jedna z największych imprez plenerowych w regionie. Była to I Podbeskidzka Gala Disco Polo, za której sprawą Bielsko-Biała gościło największe gwiazdy tego formatu. Na scenie pojawiły się bowiem najpopularniejsze zespoły, takie jak Boys, After Party, Bayer Full, Fajters, Łobuzy i Mario Bischin, ale nie zabrakło także zespołu Weekend i co najważniejsze – niekwestionowanego króla disco polo Zenona Martyniuka! W tym dniu pod przygotowaną sceną bawiło się kilkanaście tysięcy osób śpiewając wspólnie hit „Przez twe oczy zielone” i właśnie dla nich organizatorzy postanowili powtórzyć sukces jakim okazała się I Podbeskidzka Gala Disco Polo.

Tym razem mieszkańcy Podbeskidzia zabawią się w Żywcu w Amfiteatrze pod Grojcem w pierwszą sobotę wakacji, czyli 24 czerwca. Termin ten nie jest przypadkowy, organizatorzy chcieli bowiem stworzyć okazję do niezapomnianej zabawy i wyjątkowo hucznego zakończenia roku szkolnego. To właśnie 24 czerwca wystąpią przed publicznością gwiazdy disco, które dotychczas można było zobaczyć tylko w telewizji. Wystąpi legendarny Czadoman, Piękni i Młodzi, MIG, a także Playboys i wielu innych. Ale to nie koniec, bowiem tradycyjnie przygotowano wiele atrakcji i niespodzianek, które sprawią, że ten dzień zostanie zapamiętany na długo.

Trwa już sprzedaż biletów, obecnie są one dostępne na stronie www.podbeskidzkagaladisco.pl w cenie 25 złotych. Warto też śledzić profil na facebooku żywieckiej Gali, ponieważ można zdobyć na nim bezpłatne wejściówki na koncert. 

Glos_praca
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments