Porady i inspiracje

DJ na wesele Toruń. Czym kierować się szukając kogoś, kto poprowadzi uroczystość?

O tym, czy zabawa weselna będzie udana decyduje w dużym stopniu muzyka. To ona nadaje charakter przyjęciu. Odpowiednio dobrana może zachęcić gości do tańca na parkiecie lub wręcz przeciwnie, skłonić ich do tego, aby biesiadowali przy stołach. Dlatego też państwo młodzi często stoją przed dylematem, czy lepszym wyborem będzie DJ weselny, czy też zespół muzyczny. Ta pierwsza opcja często kojarzy się ze wszechobecną muzyką disco polo i trudnością z dopasowaniem się do innego gustu. Jednak wiele osób ma wypracowany własny styl i może świetnie rozkręcić weselną imprezę.

Czym wyróżnia się profesjonalny DJ weselny Toruń?

Ktoś, kto będzie puszczał muzykę na Waszym weselu nie jest kimś, kogo możesz kojarzyć z dyskotek, czy z takich okazji, jak imprezy firmowe. Osoby, które obsługują wesele oprócz doboru oprawy muzycznej potrafią też wcielić się w rolę wodzireja. Sprawia to, że nadają charakter całemu spotkaniu i żywo reagują na to, co się dzieje. Dobrze jest z taką osobą dokładnie omówić, w jakim stylu czuje się najlepiej. Profesjonalista, taki jak DJ na wesele Toruń może sam zasugerować, jaka oprawa muzyczna najlepiej sprawdza się na weselach lub posłuchać sugestii młodej pary. Ważna jest zatem dobra współpraca zarówno na etapie planowania imprezy, jak i w trakcie jej trwania.

Co powinno się ustalić z DJ przed imprezą?

Sprawdzając ofertę DJ warto sprawdzić ogólny zarys oferty danej osoby, ale dopiero spotkanie z nią pozwoli ustalić niezbędne szczegóły. O co warto zapytać?

  • O listę utworów, które będą grane podczas imprezy. Każde wesele nie może obyć się bez pewnych szlagierów, ale od tej zasady są oczywiście wyjątki. Niektórzy mają złe skojarzenia z pewnymi utworami lub zwyczajnie ich nie lubią. Dobry DJ zaproponuje wiele kawałków z różnych gatunków.
  • Kwestie organizacyjne. Często państwo młodzi skupiają się na tym, czy dobrze współpracuje się im z zespołem, a zupełnie pomijają kwestie techniczne. O co warto więc zapytać? Z pewnością o to ile czasu potrzebne będzie na rozłożenie sprzętu i przygotowanie się do występu. Dobrze jest też omówić ilość miejsca, która musi być zapewniona, aby DJ mógł swobodnie ustawić wszystko, czego potrzebuje.
  • Sekwencje granych utworów oraz długość przerw między nimi. Każde wesele na określone ramy i plan tego, jak będzie przebiegała impreza. Dlatego warto zgrać tę koncepcję z tym, w jaki sposób będzie grana muzyka.

Ustalenie tych wszystkich kluczowych kwestii powoduje, że podczas wesele państwa młodych nie spotkają przykre niespodzianki, które mogłyby zakłócić ten uroczysty dzień.

Grupa Merlin – DJ weselny, wodzirej na wesele

Adres firmy:
Kociewska 22, 87-100 Toruń

Telefon:
+48 506 177 394

Strona WWW:
https://wodzirej-merlin.pl/

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments