Clio anime
Wydarzenia

Dla kogo tytuł Firmy Roku 2024? Organizatorzy czekają na zgłoszenia przedsiębiorców

Przed nami 14. edycja konkursu Firma Roku 2024. To okazja do wyróżnienia tych przedsiębiorstw, które przyczyniają się do rozwoju regionu, a przy tym wykazują się szczególną aktywnością biznesową. Został tylko niespełna miesiąc, aby zgłaszać kandydatury i mieć szansę na statuetkę mitycznego „Dedala”.

 

Prezydent Bielska-Białej, Starosta Bielski oraz prezes Beskidzkiej Izby Gospodarczej zapraszają przedsiębiorców do udziału w kolejnej edycji konkursu Firma Roku.

 

– Gospodarczy potencjał jest siłą napędową każdego regionu, dlatego chcąc uhonorować najlepszych przedsiębiorców z Bielska-Białej i powiatu bielskiego już po raz czternasty podjęta została inicjatywa organizacji konkursu Firma Roku pod hasłem „Samorządy przedsiębiorcom”. Tytuł Firmy Roku promuje szczególnie aktywne i dynamiczne firmy. Jest wyrazem uznania ze strony samorządów terytorialnych dla ich wiodącej roli w rozwoju regionalnym. Laureaci konkursu to przedsiębiorstwa, które z uwagi na swoją atrakcyjną ofertę oraz silną pozycję na rynku nie tylko kreują własny pozytywny wizerunek, ale mają znaczący wpływ na reputację swej gminy, powiatu i regionu – wyjaśniają organizatorzy.

 

Nagrodą w konkursie jest tytuł „Firmy Roku 2024” oraz statuetka „Dedala”, której autorem jest bielska artystka Lidia Sztwiertnia.

Kapituła konkursu, złożona z Prezydenta Bielska-Białej Jarosława Klimaszewskiego, starosty bielskiego Andrzeja Płonki oraz prezesa Beskidzkiej Izby Gospodarczej Macieja Jelenia, przyzna nagrody w kategoriach: Firma Roku 2024 Miasta Bielska-Białej, Firma Roku 2024 Ziemi Bielskiej oraz nagrodę specjalną – „Złotego Dedala” dla najlepszej firmy subregionu południowego.

Do konkursu swoje kandydatury mogą zgłaszać mikro, małe, średnie oraz duże firmy działające na terenie Bielska-Białej oraz powiatu bielskiego. Zgłoszenia można składać poprzez e-mail pod adres: [email protected], pocztą lub osobiście w siedzibie Beskidzkiej Izby Gospodarczej (ul. Wzgórze 1, 43-300 Bielsko-Biała), a także w Wydziale Kultury i Promocji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej (plac Ratuszowy 1, II piętro, pokój nr 66, 43-300 Bielsko-Biała) oraz w Starostwie Powiatowym w Bielsku-Białej (ul. Piastowska 40, Biuro Obsługi Mieszkańca lub pokój nr 310, 43-300 Bielsko-Biała), w nieprzekraczalnym terminie do 28 czerwca.

Aby zgłosić swój udział w konkursie, przedsiębiorca zobowiązany jest do wypełnienia oraz podpisania formularza zgłoszeniowego. Szczegółowe informacje na temat najbliższej edycji konkursu, w tym regulamin oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronach Beskidzkiej Izby Gospodarczej (TUTAJ), Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej i Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej.

Galę Finałową konkursu Firma Roku 2024 oraz wręczenie nagród zwycięzcom zaplanowano 24 października w Teatrze Polskim w Bielsku-Białej.

 

google_news
Szkoła alternatywna