Kultura i rozrywka Żywiec

Dni Jeleśni. Zapowiada się przednia zabawa! – WIDEO

Fot. GOK Jeleśnia

W sobotę i niedzielę (20 i 21 sierpnia) warto wybrać się do Jeleśni na święto tej miejscowości, gdzie nie zabraknie atrakcji dla każdego.

W sobotę (20 sierpnia) impreza rozpocznie się o 16.00, a na początek zagra Kapela Góralska Rozbójnicy z Łokolicy. W tym czasie dla dzieci przygotowane będą zabawy strażackie. O 18.00 zagrają Kapela Ciupaga, a po nich grupa perkusyjna Walimy w Kocioł. O 20.30 przyjdzie czas na koncert zespołu Tabu, a po nim na dyskotekę z DJ-em Krzysztofem Maciejnym.

Zabawa w niedzielę (21 sierpnia) również rozpocznie się o 16.00 od zespołu pieśni i tańca Krokusy. Około 16.30 dzieci będzie zabawiać Ciocia Tunia. Po niej na scenie zatańczy zespół Romanka z Sopotni Małej, a po nim wystąpią podopieczni z Ogniska Twórczości Artystycznej Fundacji Braci Golec. Około 19.00 na scenie pojawi się zespół Pączki w Tłuszczu ze znanym aktorem Tomaszem Karolakiem. Po nich zagra Grzybowski Band, a na zakończenie Dni Jeleśni zaplanowany został niezwykle widowiskowy pokaz laserowy.

Oczywiście w trakcie imprezy nie zabraknie specjalnej strefy rozrywki dla dzieci oraz stoisk gastronomicznych i regionalnych. Wstęp na imprezę każdego dnia kosztuje po 15 zł. Bilet kupiony w przedsprzedaży na dwa dni to wydatek 25 zł. Dzieci do 10 lat mają wstęp wolny.

Organizatorami Dni Jeleśni są Urząd Gminy Jeleśnia i Gminny Ośrodek Kultury w Jeleśni.

Na Dni Jeleśni zaprasza Marta Stanko, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Jeleśni

 

 

google_news
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments