Cieszyn Kultura i rozrywka

“Domowe Granie” w Cieszynie z “Rastafajrant”

Cieszyński Ośrodek Kultury “Dom Narodowy” zaprasza na kolejny koncert z cyklu “Domowe Granie”.

15 maja o godzinie 19.00 będzie można posłuchać dwóch muzyków z zespołu “Rastafajrant”. Kameralne wersje utworów grupy zaprezentują frontman Grzegorz Kozioł i gitarzysta Tomek Madzia. Pierwszy jest absolwentem, a drugi studentem Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie. Razem z zespołem “Rastafajrant” mają na swoim koncie ponad 200 koncertów klubowych i plenerowych w Polsce i za granicą.

W czerwcu 2017 roku grupa wygrała ogólnopolski plebiscyt organizowany przez „Reggaenwalde Festiwal” oraz zagrała na imprezie towarzyszącej otwarciu Mistrzostw Europy UEFA EURO U-21. Z kolei w marcu 2018 muzycy wystąpili na zaproszenie “Farben Lehre” jako jeden z gości legendarnej trasy „Punky Reggae Live”, koncertując wspólnie z “Farben Lehre”, “Gutkiem” (“Indios Bravos”), “The Analogs” i “Big Cyc”. W listopadzie 2018 roku, na zaproszenie grupy “Kult”, zespół zagrał koncerty dla kilkutysięcznej publiczności w ramach „Pomarańczowej Trasy”, towarzysząc Kazikowi Staszewskiemu i Spółce w największych klubach w Polsce – warszawskiej „Stodole” oraz łódzkiej „Wytwórni”.

Kronika2110_m
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
M. Luter
M. Luter
5 miesięcy temu

Zawsze kochałem muzykę. Ten, kto obcuje z muzyką, ma dobry charakter. Musicam semper amavi. Is, qui tenet musicam, est bonae naturae.