Żywiec Przygarnij mnie

Dorian – wulkan energii

Fot. Beata Stekla

Dorian mieszka w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Żywcu już całkiem długo, bo od września 2016 roku. Piesek trafił tam z uszkodzoną, przednią, lewą łapą (deformacja stawu po urazie).

Z tego względu nie potrafi postawić jej na podłożu. Mimo to radzi sobie świetnie i jest wulkanem energii. Ma to też swoje minusy. Piesek otrzymał ortezę, która miała mu pomóc, ale przy jego ruchliwości ciągle się zsuwa. Nowy właściciel będzie musiał zwrócić specjalną uwagę na zranienia i kontuzje opisywanej kończyny, gdyż – ze względu na niesprawność – piesek często ją ociera i rani. Dorian ma około 11-12 lat. Jest zaszczepiony, odrobaczony, zaczipowany i wykastrowany. Koty i inne psy nie należą do jego ulubieńców.

Żywieckie schronisko mieści się na terenie spółki Beskid Żywiec przy ulicy Kabaty 2. W tygodniu zaprasza chętnych do adopcji między 9.00 a 14.30, w soboty od 9.00 do 12.00. Telefon: 694 475 951, e-mail: schronisko@beskid-eko.pl, strona internetowa: beskid-eko.pl, Facebook: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt Beskid Żywiec.

1
Skomentuj

avatar
1 Komentarzy
0 Odpowiedzi
0 Śledzących
 
Najwięcej odpowiedzi
Najgorętsze komentarze
1 Komentarzy
Lucyfer Ostatnio komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Lucyfer
Gość
Lucyfer

Wygląda jak hiena