Wydarzenia Sucha Beskidzka

Dramatyczny apel szpitala o pomoc. Poszukiwani są wolontariusze

Fot. z archiwum placówki

Apel ZOZ w Suchej Beskidzkiej na swojej stronie wystosował dramatyczny apel, w którym prosi o pomoc. Szpital zapewnia przeszkolenie, środki ochrony indywidualnej, ubezpieczenie.

“Znaleźliśmy się w bardzo trudnej dla nas wszystkich rzeczywistości. Sytuacja epidemiczna na terenie naszego powiatu pogarsza się w szybkim tempie. Codziennie, od kilku tygodni, odnotowujemy kolejny wysoki wzrost zachorowań na Covid-19, który niestety dotyka również personel naszej placówki. Absencja personelu medycznego i pomocniczego spowodowana koniecznością odbycia kwarantanny lub izolacji wpływa na liczbę personelu sprawującego opiekę nad pacjentami hospitalizowanymi w naszym Zespole. Dotyczy to również pacjentów z podejrzeniem zakażenia SARS-CoV-2 i z powodu COVID-19 na Pododdziale Obserwacyjno-Covidowym.

Apelujemy do wszystkich, którzy chcieliby i mogą odciążyć personel naszej placówki.

Pilnie poszukujemy wolontariuszy lub osób chcących podjąć pracę w naszym szpitalu do opieki nad osobami hospitalizowanymi.

Zapotrzebowanie jest ogromne.

Znaczącym wsparciem będą osoby młode, z nieco większą ilością czasu. Ich pomoc w tym momencie jest nieoceniona.

Zapewniamy: przeszkolenie, środki ochrony indywidualnej, ubezpieczenie.

Teraz jesteście potrzebni bardziej niż kiedykolwiek.

Osoby chętne do pomocy prosimy o kontakt na adres email: marketing@zozsuchabeskidzka.pl

Naszym priorytetem jest zapewnienie nieprzerwanego funkcjonowania naszego Zespołu. Jesteśmy świadomi, że przedsięwzięte przez nas ograniczenia i zakazy mogą wywołać pewne niedogodności i niezrozumienie z Państwa strony. Dokładamy wszelkich starań, aby je zminimalizować. Prosimy, aby pamiętać, że są one podejmowane w trosce o dobro pacjentów hospitalizowanych, personelu oraz wszystkich Państwa. Podyktowane właściwym i koniecznym postępowaniem epidemiologicznym, czasowe wstrzymania funkcjonowania oddziałów, hospitalizacji i badań planowych podejmowane są w trosce o bezpieczeństwo zdrowotne nas wszystkich. Cały nasz personel jest w pełni zaangażowany, aby sprostać temu wyzwaniu.

Apelujemy więc do Państwa o zrozumienie sytuacji, z którą przyszło się nam zmierzyć i powstrzymanie się od eskalacji negatywnych emocji w związku z działaniami podejmowanymi przez nasz Zespół. Robimy wszystko, aby zapewnić właściwy poziom bezpieczeństwa zdrowotnego na terenie naszego powiatu.

Dyrekcja i pracownicy ZOZ w Suchej Beskidzkiej”

KB_12_03
Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
robs
robs
1 miesiąc temu

do MAtrix

  • MAtrix to d***l. Zwykły troll. Nic nie zrobił, jest trollem . Ten nick czesto sie pojawia i trolluje
Matrix
Matrix
1 miesiąc temu

Słuchajcie no ********!!! Napisałem do szanownej placówki w Suchej Beskidzkiej na wskazanego maila. Zgłosiłem się na wolontariat, jako ochotnik, który nic od nich nie chce a tylko pomóc… Mija kolejny dzień, kolejna godzina i cisza!!! Po co kłamiecie? Po co szerzycie nie sprawdzone informacje??? Czy któryś z Was, redaktorki w ogóle raczył tam zadzwonić i dopytać o szczegóły??? Ja się dodzwoniłem… Nie przyjmują i nie chcą pomocy od wolontariuszy. Mało tego. Wczoraj byłem w Suchej, podjechałem pod szpital, rozmawiałem z cieciami i ochroną… Tam się k*** nic nadzwyczajnego nie dzieje. Szpital zamknięty, oddziały świecą pustkami. Stałem pod szpitalem godzinę i… Czytaj więcej »

Hermenegilda
Hermenegilda
1 miesiąc temu
Reply to  Matrix

Czytało się z zainteresowaniem bez końca. Koniec obrzydliwy. E-mail do sprawdzenia przez redaktora (jeśli Mu się zechce) co w nim Matrix napisał, jeśli w duchu końcówki komentarza – nie ma co się dziwić, że nie ma odpowiedzi.

Wujek
Wujek
1 miesiąc temu
Reply to  Matrix

Ja też zadzwoniłem i zupełnie nie zgadza się to z Twoimi zarzutami.