Wydarzenia Cieszyn

Drogi do Cieszyna zakorkowane. Wszystko przez kontrolę na granicy – ZDJĘCIA

Uwaga kierowcy. Duże utrudnienia na drogach do Cieszyna. Z powody kontroli na granicach tworzą się gigantyczne korki.

Szczególnie wzmożony ruch jest widoczny na ul. Katowickiej od strony Hażlacha, Bielskiej z Gumien oraz trasie S-52. Władze miasta osobom podróżującym do miasta zalecają skorzystanie z alternatywnych dróg:
– z Pogwizdowa ul. Frysztacką,
– z Bażanowic ul. Wiślańska,
– z Puńcowa ul. Cieszyńską

Podróżujący służbowo bądź zawodowo do Czech, mogą skorzystać z przejścia granicznego na Moście Przyjaźni. Obowiązuje tam jednak TYLKO ruch pieszy!

Przypominamy, tylko osoby podróżujące do Czech w celach służbowych bądź zawodowych i mające przy sobie potwierdzające to dokumenty, po powrocie nie są objęte obowiązkową 14-dniową kwarantanną.

Fot. Katarzyna Lindert-Kuligowska

navigate_before
navigate_next

google_news
6 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
AndrewTen
AndrewTen
4 lat temu

HQ Twitter 2007 – 2019 Aged Accounts Starting from 1$ Prices: 2017,2018,2019-1$ per account 2015,2016-4$ per account 2013,2014 – 5$ per account 2012 – 6$ per account 2011 – 7$ per account 2010 – 8$ per account 2009 – 10$ per account 2008 – 20$ per account ( limited stock) The Accounts Have zero or less than 50 followers. Gender can be both male and female. May or may not have profile pic and tweets. I have full access to the accounts, Accounts are delivered instant after paying. My Contact Info Email – congmmo@gmail . com https://sellaccs.net Discord : CongMMO#9766… Czytaj więcej »

wanda
wanda
4 lat temu

jest to dla nas trudny czas, ale mam nadzieje że za dwa tygodnie wszystko wróci do normalności, a korki będziemy omijać z Yanosikem jak do tej pory

Honza
Honza
4 lat temu

Czy samochody osobowe stoją w jednej kolejce z tirami, czy lewy pas jest przewidziany dla transportu osobowego?

Rudy
Rudy
4 lat temu
Reply to  Honza

Stoją w jednej bo kontrola jest po polskiej stronie nie tak jak kiedys byla na czeskiej. I vice versa. Z tą róznicą, że na wjazd do czech się czeka krócej bo nie trzeba wypełniać formularza. Nawet nie mierzą temperatury, ani nie sprawdzają dowodów. Wystarczy pokazać potvrzeni. A, że na moście jest jeden pas w każdą stronę, to stoją wszyscy razem.
Ja się na to wysrałem i zostawiłem auto w czeskim Cieszynie i zbuta =]

Hermenegilda
Hermenegilda
4 lat temu

Stan wyjątkowy a nie epidemiczny

Dajan
Dajan
4 lat temu

Właśnie przejeżdżałem niedaleko i w yanosiku było, ze zakorkowane. Masakra jakaś, ile tego jest…