Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice

Drużyna Szymona Hołowni zaprasza na spotkania

Wolontariusze, którzy są zaangażowani w kampanię wyborczą Szymona Hołowni, przekonują, że ich kandydat jest otwarty na dialog. Oni zaś chętnie odpowiedzą na pytania w ciągu dwóch najbliższych weekendów. Zapowiadają spotkania z mieszkańcami naszego regionu.

– Będzie to okazja do rozmów na temat wizji Polski, jaką przedstawia Szymon Hołownia – zachęcają do udziału wolontariusze. – Kampania wyborcza Szymona Hołowni opiera się na dialogu z wszystkimi ludźmi, niezależnie  od różniących ich poglądów, zgodnie z ideą “Prezydenta różnych Polaków”. Pragniemy porozmawiać i przekonać mieszkańców regionu
do kandydata, pragnącego nareszcie zerwać z trwającym od lat podziałem na zwolenników dwóch politycznych obozów – dodają.

Harmonogram spotkań

13 czerwca (sobota)

Czechowice–Dziedzice, ul. Kolejowa i okolice Placu Targowego, godz.
9.00-11.00

Cieszyn, okolice targowiska miejskiego, od godz. 9.00

Ustroń, centrum, od godz. 11.00

Wisła, centrum, od godz. 13.00

Żywiec, Rynek, od godz. 16:00

14 czerwca (niedziela)

Czechowice-Dziedzice, ul. Węglowa, okolice Kościoła pw. św. Barbary oraz pl. Jana Pawła II, godz. 9:00-11:00

Bielsko-Biała, lotnisko w Aleksandrowicach, godz. 12:00-17:00

20 czerwca (sobota)

Bielsko-Biała, Rynek, od godz. 17.00

21 czerwca (niedziela)

Pszczyna, Rynek, od godz. 15:00

W razie intensywnych opadów deszczu, spotkania nie odbędą się.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gość
Gość
2 lat temu

dlaczego pod artykułem o piątkowej wizycie Soku z Buraka CZaskowskiego nie ma możliwości napisania komentarza?Lewacka 24pl ochrania swojego faworyta?A prezydenta Dudę to można było a artykuliku opluć. Goguś zdążył się wyrobić do Bielska po pląsach na tęczowym disco?

kajtam
kajtam
2 lat temu

Pan Szymon, dzięki ambonie TVN zyskał już sporą popularność nie popełnia błędów Petru i nie straszy ludzi jak Palikot, choć jest kandydatem z tej samej stajni co oni. To człowiek bez wyższego wykształcenia jak Kwaśniewski i podobnie miły w obcowaniu. Wydaje się, że jego start ma na celu jedynie doprowadzenie do drugiej tury wyborów. Hołownia może oczarować mniej dociekliwą część elektoratu.

Hermenegilda
Hermenegilda
2 lat temu
Reply to  kajtam

Chyba z tym celem doprowadzenia do II tury wyborów nie tak. Nie byłoby II tury mimo Hołowni gdyby w grę nie wszedł zmieniony kandydat KO. Ma prawo Hołownia startować tak jak kiedyś startował do parlamentu Kukiz i też przyciągnął sporą część wyborców, nawet większą procentowo. Jest i inny kandydat bez ukończonych studiów a całkiem się podoba sporej części wyborców, jest na 4 miejscu. Kto jest bardziej a kto mniej dociekliwy z wyborców – trudno przesądzać. Ilu wyborców przyciągnie Hołownia nie zależy od głównych mediów publicznych gdzie jest preferowana ambona dla innego kandydata więc po co przywoływać inne medium.

Hermenegilda
Hermenegilda
2 lat temu

Dlaczego to już uśmiercono kandydata publikując zdjęcie czarnobiałe? O tym deszczu nie pisałabym.

obiektyw
obiektyw
2 lat temu

To ten aktor z TVN-u co obecnie odwala melodramaty…

Gość
Gość
2 lat temu

Hołownia?To ten co gadał , że na sądzie ostatecznym świnie , które zjadł będą go sądzić?

Tadeusz
Tadeusz
2 lat temu

[email protected], @KONFEDERACJA_ w Poranku @Radio_TOK_FM – Gdyby @krzysztofbosak nie dostał się do drugiej tury, trzeba będzie zagryźć zęby, przekreślić obecnego prezydenta i zagłosować na @trzaskowski2020.Kiedy reszta farbowanych lisów ogłosi przystąpenie do szamba.Z absolwentem “państwowej podstawówki”(reszta osiągnieć życiorysy.info) Holownią na czele.Czekamy na wytyczne sztabu(gen.Różański,Cichocki i niejaki Kobosko co to u nie jednego Axela Springera srebrniki pobierał)