Sport Żywiec

Dzień Dziecka z Góralem Żywiec i Fundacją Żywiec Pomaga

Fot. Góral Żywiec

Góral Żywiec i Fundacja Żywiec Pomaga zapraszają na świetną zabawę w ramach Dnia Dziecka, która połączona będzie z akcją charytatywną.

Impreza planowana jest w sobotę (12 czerwca), a rozpocznie się o 9.00 na stadionie Górala Żywiec przy ulicy Tetmajera 50.

Każde dziecko znajdzie coś dla siebie! Będzie turniej piłkarski trampkarzy, atrakcje dla dzieci, gry i zabawy z nagrodami, animacje, malowanie twarzy, zaplatanie warkoczy, uwielbiane przez najmłodszych dmuchańce, a także przejażdżki sportowymi samochodami typu off road oraz klasykami PRL, zumba i joga, pokazowy występ Szkoły Tańca Swing i występ zespołu Joana’s Band. Dodatkowo nie zabraknie smakołyków z grilla, bufetu z napojami oraz wojskowej grochówki. W tym dniu, w ramach akcji charytatywnej, będziemy wspierać Wiktorka Szczechowiaka w walce z SMA! Zaplanowano między innymi kiermasz ciast dla Wiktorka. Zebrane środki oraz całkowity dochód z Dnia Dziecka zostanie przeznaczony dla Wiktorka – podkreślają organizatorzy imprezy, którzy dodają, że o 17.00 rozpocznie się mecz derbowy Czarni-Góral Żywiec kontra Koszarawa Żywiec w ramach rozgrywek w Klasie Okręgowej.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments